شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
لیفت ابرو
۲۶ تیر

لیفت ابرو

لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو با بی هوشی عمومی انجام می گیرد و حدود یک ساعت بطول می انجامد در روش های سنتی و قدیمی به منظور بالا کشیدن ابرو یک برش عرضی بسیار بزرگ همراه با برداشتن پوست سر انجام می شد که امروزه  لیفت اندوسکوپی ابرو با برش کوچکتر جایگزین آن شده است.

لیفت اندوسکوپی ابرو

در مواردی که موقعیت ابروها  بسیار پایین قرار گرفته شده باشد با جراحی اندوسکوپی ابرو می توان ابروها را بالا کشید و موقعیت ابرو را اصلاح کرد .

با انجام این جراحی می توان شاهد لیفت ابرو در طول یک هفته یا کمتر از آن شد . پس از گذشت حدود یک ماه از ورم اولیه کاسته می شود و ابرو در موقعیت مناسب قرار گرفته می شود و ظاهر زیبایی را ایجاد می نماید .

با استفاده از جراحی آندوسکوپی ابرو می توان کمان ابرو را اصلاح کرد و ظاهر متقارن تر و زیبای تری را در ابروهای فرد ایجاد کرد.

در جراحی آندوسکوپی ابرو برش و جراحت های کمتری نسبت به روش های سنتی ایجاد می شود در این روش لیفت ابرو بدلیل اینکه بافت های مورد نظر بزرگنمایی می شوند جراح این بافت ها را بهتر مشاهده می کند و با دقت بالاتری جراحی صورت می گیرد .

با استفاده از این روش جراحی خطوط اخم بطور همزمان با لیفت ابرو رفع می شوند. در حال حاضر مناسب ترین و ایمن ترین روش لیفت ابرو و پیشانی ، لیفت آندوسکوپی می باشد.

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

یکی از روش های لیفت ابرو تزریق بوتاکس است که افرادی که خواستار رفع خط اخم و بالا کشیدن ابروهای خود با روش ها ی سریع و ایمن هستند تزریق بوتاکس یک انتخاب بسیار مناسب می باشد با تزریق بوتاکس در عضلاتی که ابرو را در موقعیت مناسب نگه می دارند می توان باعث فلج موقت و شل شدن آن عضلات شد و به این ترتیب ابروها لیفت داده شود. تزریق بوتاکس به منظور لیفت ابرو یک روش موقتی می باشد و اثر آن بعد از گذشت مدتی از بین می رود که برای بالابردن ابروها تزریق باید دو مرتبه صورت گیرد.

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروک ایجاد شده بین ابروها و از بین بردن چروک دور چشم و پیشانی روش بسیار موثری است . درواقع تزریق بوتاکس یک روش غیر تهاجمی و ایمن برای بالا بردن و لیفت ابرو ها می باشد که امروزه استفاده از این روش طرفداران بسیار زیادی پیده کرده است.

از روش های کم تهاجمی دیگر که می توان به منظور لیفت ابرو استفاده کرد تزریق پرکننده هایی مانند ژودرم و ژل رادیس می باشد.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

پانزده + 16 =

Call Now Button