دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / جراحی بینی در سنین بالا
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جراحی بینی در سنین بالا

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی بینی در سنین بالا

جراحی زیبایی بینی، دارای سابقه زیادی در دنیا است. ولی در سال های اخیر در ایران بسیار گسترش یافته و همچنین بسیار زیاد مورد استقبال قرار دارد. که طبق آمار در ایران بیشتر از سایر کشور ها این جراحی زیبایی انجام می شود.

در ابتدا جراحی زیبایی بینی، صرفا به منظور بازسازی بینی انجام می شد ولی با گذشت زمان و افزایش میل افراد به زیبایی و ایجاد چهره ای جذاب، افرادی زیادی در سنین مختلف اقدام به جراحی زیبایی بینی نموده اند.

به گفته جراحان بینی سن انجام جراحی زیبایی بینی در خانم ها از 16 سالگی و در آقایان از 18 سالگی است که انجام جراحی در سنین کمتر از این ممکن است عوارضی را بعد از جراحی به دنبال داشته باشد.

آیا افراد در سنین بالا می توانند جراحی بینی انجام دهند؟؟؟؟؟  می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی نیز مطلب زیر را مطالعه نموده و یا به دکتر ناصری صدر مراجعه نمایید. راه های ارتباطی با دکتر ناصری صدر 

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

جراحی بینی در سنین بالا

همانطور که گفته شده، جراحی بینی بسیار در بین جامعه شایع شده و همچنین در سنین بالا نیز دیده می شود.

برخی بر این باورند که انجام جراحی بینی در سنین بالا به دلیل شرایط فیزیکی فرد مقدور نیست و نباید انجام شود، در صورتی که دکتر ناصری صدر در خصوص این باور، می گویند که اصلا درست نیست و افراد می توانند در سنین بالا نیز اقدام به جراحی بینی نمایند. ولی باید شرایط فیزیکی و بیماری های فرد بررسی شود و بعد از اقدام به جراحی بینی شود. همچنین این جراحی زیبایی در افراد با سنین بالا همانند افراد جوان نتایج مطلوبی را به همراه دارد.

جراحی بینی در سنین بالا

نتیجه جراحی بینی در سنین بالا

در چند سال گذشته، چیزی حدود نیمی از افرادی که خواستار جراحی بینی هستند، سنین بالایی داشته و دلیل این گروه از افراد بعد از تغییر در ظاهر، افزایش حس جوانی و مثبت اندیشی است. به همین دلیل انجام جراحی بینی در افراد مسن نیز با دقت بالا انجام می شود تا نتیجه جراحی مطلوب گردد.

چه افرادی در سن بالا اقدام به جراحی زیبایی بینی می نمایند؟

در این گروه از افراد، بیشتر افرادی که به دلیل تصادفات، ضربات و شکستگی ها ظاهرشان تغییر کرده است، بعد از انجام جراحی بینی در سنین بالا از تغییراتی که برایشان پیش میاید، بسیار خورسند هستند.

شرایط انجام جراحی بینی در سنین بالا چگونه است؟

به دلیل آنکه باید در حین انجام جراحی زیبایی بینی در افراد سن بالا، شرایط فیزیکی و سنی، باید از روش ها و تکنیک های خاص و محافظه کارانه ای در حین جراحی رعایت شود. همچنین باید جزئی ترین مسایل در حین انجام جراحی، توسط جراح بینی مورد توجه قرار گیرد.

در این بین ممکن است افرادی که در سن بالا خواستار انجام جراحی بینی هستند ولی بعد از معاینه جراح بینی، ایرادی در ظاهر و عملکرد بینی فرد پیدا نمی شود باید در خصوص مسائل روحی مورد بررسی قرار گیرد. زیرا انجام جراحی بینی یک اقدام کاملا منطقی و عقلانی است.

نحوه انجام جراحی در افراد مسن چگونه است؟

در افراد مسن بعد از تشخیص آن که نیاز به انجام جراحی بینی دارد، جراح بینی شروع به نازک کردن و کم چرب کردن پوست بینی و یا جمع کردن پره های بینی می نمایند. این تغییرات با توجه به آناتومی و تغییراتی که در ظاهر بینی ایجاد شده است، انجام می شود.

در این بین باید بیماری هایی مانند انحراف بینی، تنگی زاویه و یا سینوزیت را نیز می توان درمان نمود.

با این حال هر چه فرد در جوانی اقدام به جراحی بینی بنمایند، نتیجه بهتری خواهند گرفت.

چه عواملی در رسیدن به نتایج جراحی در سنین بالا مهم است؟

بعد از تجربه بالا در جراحی بینی در جراح زیبایی بینی، باید عواملی چون، سن، بیماری، شرایط فیزیکی، دلیل انجام جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی می تواند در نتیجه جراحی بینی موثر باشد.

افرادی که بیماری هایی مانند دیابت، بیماری های قلب و عروقی و یا کم خونی و حتی فشار خون مبتلا هستند، باید تحت درمان قرار گرفته و بعد از آن که از پزشک متخصص خود، تاییدیه دریافت نمودند، می توانند اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایند. زیرا شرایط انجام جراحی بینی، در افراد سن بالا کمی با افراد جوان متفاوت است، آن هم در شرایط بدنی آن ها است.

مراقبت های بعد از جراحی بینی در سنین بالا

در افراد مسن، مراقبت ها کمی نیز متفاوت است. زیرا افرادی که در سنین بالا جراحی بینی انجام می دهند، باید در وهله اول مراقب شرایط فیزیکی بدن خود بوده و بعد از آن مراقب بینی جراحی شده خود باشند. برخی از مراقبت های بعد از جراحی بینی در مقاله ای با همین عنوان ارائه گردیده است.

برخی از مقالات مرتبط :

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی 

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 63 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر