دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / جراحی بینی به روش بسته
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی به روش بسته

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود که انتخاب هر یک از این روش ها کاملا بستگی به جراح بینی دارد. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد بعد از بررسی و معاینه بینی به منظور ایجاد تغییرات لازم بروی بینی یکی از این دو روش را نتخاب می نمایند در صورتی که بینی برای اصلاح نیاز به تغییرات گسترده ای داشته باشد از جراحی بینی به روش باز استفاده می نمایند و در صورتی که بینی نیاز به اصلاحات اندکی داشته باشد از جراحی بینی به روش بسته استفاده می نمایند هرچند که امروزه بسیار از جراحان بینی، دیگر از جراحی بینی به روش بسته استفاده نمی کنند و از جراحی بینی به روش باز بدلیل کنترل بهتر بروی بینی استفاده می کنند تا بهترین نتیجه از جراحی بینی دریافت شود در این قسمت در رابطه با جراحی بینی به روش بسته توصیحاتی داده می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی بینی به روش باز می توانید به مقاله جراحی بینی به روش باز مراجعه نمایید.

محتوا پنهان
  1. I جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود که انتخاب هر یک از این روش ها کاملا بستگی به جراح بینی دارد. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد بعد از بررسی و معاینه بینی به منظور ایجاد تغییرات لازم بروی بینی یکی از این دو روش را نتخاب می نمایند در صورتی که بینی برای اصلاح نیاز به تغییرات گسترده ای داشته باشد از جراحی بینی به روش باز استفاده می نمایند و در صورتی که بینی نیاز به اصلاحات اندکی داشته باشد از جراحی بینی به روش بسته استفاده می نمایند هرچند که امروزه بسیار از جراحان بینی، دیگر از جراحی بینی به روش بسته استفاده نمی کنند و از جراحی بینی به روش باز بدلیل کنترل بهتر بروی بینی استفاده می کنند تا بهترین نتیجه از جراحی بینی دریافت شود در این قسمت در رابطه با جراحی بینی به روش بسته توصیحاتی داده می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی بینی به روش باز می توانید به مقاله جراحی بینی به روش باز مراجعه نمایید.
  2. II روش انجام جراحی بینی به روش بسته
  3. III مزایای جراحی بینی به روش بسته
  4. IV معایب جراحی بینی به روش بسته
  5. V راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

روش انجام جراحی بینی به روش بسته

در این روش از جراحی بینی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد تمامی شکافت های لازم را در داخل بینی ایجاد می نمایند تا بتوانند تغییرات لازم را بروی بینی اعمال کنند.

 

مزایای جراحی بینی به روش بسته

در این روش اثری از جراحی دیده نمی شود بدلیل اینکه برش ها در داخل بینی به منظور ایجاد تغییرات در بینی ایجاد می شود

بعد ازجراحی بینی به روش بسته دوره بهبودی بسیار سریعتر اتفاق می افتد و تورم بینی بسیار کمتر است در صورت داشتن تورم بعد از جراحی بینی به روش بسته دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد توصیه می کنند که از کمپرس یخ استفاده نمایید و آب آناناس تازه مصرف کنید.

معایب جراحی بینی به روش بسته

در این روش جراح دید کافی ندارد و برای ایجاد تغییرات محدودیت دارد زیرا برش های جراحی در این روش در داخل بینی ایجاد می شود در نتیجه جراح نمی تواند بر اجزای داخلی بینی تسلط داشته باشد این نوع از روش جراحی برای برطرف کردن آسیب دیدگی های خفیف مورد استفاده قرار می گیرد و درصورتی که آسیب دیدگی شدید باشد باید از جراحی بینی به روش باز استفاده شود.

جراحی بینی به روش باز برای جراحان بینی بسیار ارجحیت دارد و از این رو بیشتر استفاده می شود زیرا در این روش از جراحی بینی جراحی با دقت هرچه بیشتر انجام می شود .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 188 times, 3 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر