دکتر مسعود ناصری صدر 4 جراحی زیبایی بینی 4  بهترین جراح بینی در مشهد
[wtr-time]

 بهترین جراح بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد

امروزه جراحی بینی از مهمترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است. در این بین انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام جراحی بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل افراد متقاضی جراحی بینی خواستار آن هستند تا با برخی از مهمترین ویژگی های بهترین جراح بینی  نیز آشنا شوند. تا با اطمینان خاطر جراح بینی خوب را انتخاب نمایند. از جمله سوالاتی که از دکتر ناصری صدر به عنوان جراح بینی در مشهد پرسیده می شود این می باشد که، بهترین جراح بینی چه ویژگی های دارد؟ و چه وظایفی را بر عهده دارد؟ چه انتظاری باید از جراح بینی داشت؟

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های بهترین جراح بینی بپردازیم.

 

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

در گذشته جراحی بینی صرفا به منظور ایجاد زیبایی در بینی و تغییر ظاهر بینی نیز انجام می شد. امروزه جراحی بینی به منظور درمان برخی از بیماری ها مانند انحراف بینی و بهبود تنفس نیز انجام می شود. این عمل زیبایی دارای تکنیک ها متفاوتی است و معمولا نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت است.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی با استفاده از تکنیک های متفاوتی انجام می گیرد که در حال حاضر دو روش اصلی آن جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته است که به توضیح درباره هر یک خواهیم پرداخت.

جراحی بینی به روش باز

در رینوپلاستی به روش باز ابتدا یک برش بر روی بینی ایجاد می شود و پوست از روی بینی برداشته می شود. در این حالت جراح بینی به ساختار و اسکلت داخلی بینی دسترسی کامل دارد و به این ترتیب می تواند با تغییر و اصلاح غضروف و استخوان ها ظاهر بینی را تغییر دهد. جراحی بینی به روش باز برای بینی با ناهنجاری های بسیار و ترمیم بینی کاربرد دارد.

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته برخلاف روش دیگر هیچ برشی بر روی سطح بینی ایجاد نمی شود. در این روش جراح از در سوراخ های بینی برش هلالی شکل ایجاد می کند. نکته حائز اهمیت این است که در این روش تغییرات به سادگی قابل انجام نیستند و جراح بینی دارای قدرت مانور کمتری است.

دکتر مسعود ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد در انجام جراحی بینی در مشهد دارای تبحر بالایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

بهترین روش جراحی بینی برای شما کدام است؟

در حالت کلی نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی به نوع بینی گوشتی یا استخوانی و تجربه جراح بستگی دارد. مطابق نظر جراحان بینی بهتراست بینی هایی که دارای ناهنجاری و شکستگی های بسیار هستند به روش باز تحت عمل جراحی قرار گیرند اما بینی هایی که دارای مشکلات کمتری هستند به روش رینوپلاستی بسته عمل شوند تا اسکار کمتری ایجاد شود و دوران نقاحت کوتاه تر باشد.

ریکاوری پس از عمل بینی

به صحبت های دکتر خود گوش دهید

نخستین و مهمترین عامل این است که دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید. شما می توانید 100 مقاله راجع به بهبود جراحی زیبایی بینی، مطالعه کنید، اما هیچ کدام با اطلاعاتی که از جراح پلاستیک صورت خود دریافت خواهید کرد قابل مقایسه نیستند. شما دستورالعمل خاصی را در مورد اینکه چه داروهایی مصرف کنید، زمان مصرف آنها، چگونگی مراقبت از محل جراحی برای جلوگیری از عفونت دریافت خواهید کرد، همچنین در رابطه با اینکه چه زمانی باید برای معاینه مجدد مراجعه کنید.

به بدن خود توجه کنید

جراح پلاستیک شما قادر خواهد بود ببیند که چگونه عمل جراحی زیبایی بینی را در خارج از بدن شما انجام داده است، اما فقط شما می دانید که چه احساسی دارید. به بدن خود گوش دهید.

سر خود را بالا نگه دارید

خوابیدن به پهلو پس از عمل بینی می تواند با ایجاد کبودی و تورم اضافی، مدت زمان بهبودی شما را طولانی تر کند. یا می تواند بینی شما را کج کند. برای جلوگیری از این امر، باید 6 هفته پس از عمل، سر خود را در شب بالا نگه دارید. یکی از ساده ترین راه ها برای این کار این است که سر خود را روی دو یا سه بالش بگذارید.

از کمپرس سرد استفاده کنید

در 72 ساعت اول بعد از عمل، استفاده از کمپرس سرد می تواند به کاهش تورم بینی کمک کند. فقط مراقب باشید که کمپرس را مستقیماً روی بینی خود قرار ندهید. آن را روی گونه های خود بمالید و مواظب باشید تا به طور تصادفی استخوان یا غضروف جابجا نشود.

استراحت زیادی داشته باشید

احتقانی که بعد از عمل احساس می کنید خوابیدن را دشوارتر می کند اما استراحت یک بخش اساسی در روند بهبود است. بدن شما برای بهبودی خود از انرژی استفاده می کند و دریافت هفت یا هشت ساعت خواب خوب هر شب به بدن شما فرصت می دهد تا آن انرژی را بازیابی کند.

 از ورزش شدید خودداری کنید

در بیشتر بیماران، تقریباً 6 هفته طول می کشد تا استخوان های بینی بعد از عمل بهبود یابد. در این مدت، باید از ورزش بعد از عمل بینی خودداری کنید. حتی حرکاتی مانند کشش، بلند کردن اجسام یا خم شدن بیش از حد که بی ضرر به نظر می رسند، می تواند تورم بینی را افزایش دهد. تا زمانی که پزشکتان به شما اطلاع نداده صبر کنید تا بتوانید فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرید.

هزینه عمل بینی در مشهد

هزینه عمل بینی به توجه به معیارهای متفاوتی مانند مهارت جراح، گوشتی یا استخوانی بودن بینی، هزینه های کلینیک، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه داروها و… تعیین می شود. شما عزیزان ساکن مشهد می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی در مشهد با شماره های مندرج در سایت دکتر مسعود ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟ و چه وظایفی بر عهده دارد؟

به گفته دکتر ناصری صدر بهترین جراح بینی باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد تا بیمار با اطمینان خاطر نزد جراح، جراحی بینی انجام دهد. از جمله این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد. که عبارتند از:

 • داشتن صعه صدر در خصوص پاسخ گویی به تمامی سوالات مراجعه کننده در خصوص نحوه و مراحل انجام جراحی بینی
 • دقت کامل و گذاشتن وقت کافی برای معاینه بیمار قبل از انجام جراحی بینی
 • داشتن تبحر و تجربه کافی در خصوص انجام انواع جراحی بینی
 • داشتن نمونه کار در خصوص نوع جراحی بینی
 • داشتن بالاترین میزان رضایت از بیماران بعد از جراحی بینی
 • نسبت به علم روز دنیا با خبر بوده و در جراحی های بینی از آن ها استفاده نماید.
 • بررسی تماممی بیماری های در حوزه بینی و تنفس در فرد
 • درخواست سابقه بیماری های فعال و غیر فعال از بیمار و دارو های مصرفی
 • بررسی شرایط بیمار برای انجام جراحی بینی

چه انتظاری از بهترین جراح بینی باید داشت؟

جراح بینی باید  قبل از انجام جراحی با بیمار خود در خصوص انتظارات بیمار از جراح و دوران نقاحت پس از جراحی صحبت کند. در این جلسه مشاوره، میزان انتظار بیمار از جراحی با نوع بینی فرد طبق نظر جراح بینی و بیمار بررسی می شود. سپس با رسیدن به یک نتیجه کلی و مطلوب، جراح اقدام به جراحی بینی می نماید. به گفته دکتر ناصری صدر، انجام جراحی با این روش می تواند میزان رضایت بیمار را افزایش دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های بهترین جراح بینی پرداختیم تا شما عزیزان بتوانید با آگاهی کامل جراح بینی خود را انتخاب نمایید. دکتر مسعود ناصری صدر جراح بینی در مشهد دارای تبحر و مهارت بالایی در انجام جراحی بینی در مشهد هستند و تاکنون عمل های بسیار موفقی در رینوپلاستی داشته اند و توانسته اند رضایت بیماران خود را به دست آورند. عزیزان ساکن مشهد و سایر شهرها در صورتی که تمایل به انجام جراحی بینی توسط جراح بینی حاذقی دارند عمل خود را تحت نظر بهترین جراح بینی در مشهد انجام دهند.

(Visited 474 times, 9 visits today)
دکتر مسعود ناصری صدر - متخصص حلق، گوش و بینی

دکتر سید مسعود ناصری صدر

Dr. Seyyed Masoud Nasseri Sadr

زمینه های تخصصی:

 1. متخصص گوش و حلق و بینی
 2. جراح پلاستیک صورت
 3. جراح سر و گردن و تیرویید

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا + جراحی پلاستیک بینی و صورت + جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت وگردن + جراحی زیبایی پلک + تزریق چربی ژل و فیلر + تزریق بوتاکس “بیمارستان های طرف قرارداد” +بیمارستان بنت الهدی +بیمارستان امام حسین +بیمارستان ثامن الاًیمه +بیمارستان مهرگان +بیمارستان طالقانی +بیمارستان امام زمان +کلینیک جراحی حضرت معصومه +کلینیک جراحی گهرسا

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =

تماس سریع با دکتر ناصری صدر