دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / بیهوشی در جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

بیهوشی در جراحی بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بیهوشی در جراحی بینی :

یکی از سوالات متداولی که از دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد پرسیده می شود نحوه بیهوشی در جراحی بینی است. در این مقاله دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد به این سوال پاسخ می دهند تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید و با دید باز تصمیم به جراحی بینی خود بگیرید.

امروزه با بکار گیری پیشرفته ترین دستگاه های بیهوشی و داروهای جدید بیهوشی خطرات و عوارض احتمالی که بعد از بیهوشی ممکن است افراد را تهدید کند به حداقل رسیده است.

در برخی مواقع برای جراحی بینی از بی حسی موضعی استفاده می شود که در روش جراحی بینی بسته بیشتر از این روش  استفاده می شود اما امروزه ازبی حسی موضعی برای جراحی بینی  استفاده نمی شود و اکثر پزشکان برای انجام جراحی بینی از بی هوشی عمومی استفاده می کنند مگر در مواقع خاص.

در واقع بی حسی موضعی در جراحی بینی زمانی صورت می گیرد که نیاز به ایجاد تغییرات کمی مانند نازک کردن پره های بینی باشد. در برخی مواقع بعد از جراحی بینی نیاز به جراحی ترمیمی بینی می شود که در این جراحی در صورتی که اصلاحات بسیار اندک باشد از بی حسی موضعی استفاده می شود.

در مواقعی که نیاز به تغییرات گسترده مانند رفع انحرافات و شکستگی بینی باشد جراحی بینی با بی هوشی عمومی انجام می شود.

به هیج عنوان قبل از جراحی بینی نگرانی بی هوشی عمومی نباشید در طی جراحی بینی نبض و فشار خون شما کنترل می شود.

دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد در زمان  مشاوره  توصیه و اطلاعت لازم را در رابطه با نحوه بی هوشی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند تا از نگرانی شما کاسته شود . یکی از توصیه هایی که دکتر ناصری صدر به منظور جلوگیری از مشکلات انعقادی خون قبل از جراحی بینی می کنند قطع مصرف دخانیات و الکل است.  از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را از دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد دریافت نمایید.

بیهوشی سداتیو در جراحی بینی

در این نوع از بی هوشی دارویی داخل ورید تزریق می شود که موجب خواب آلودگی و ریلکس شدن بیمار می شود. در این بی هوشی فرد به راحتی خودش نفس می کشد. بعد از اینکه بیمار ریلکس شد  توسط تکنسین بی هوشی ماده بی حسی به ناحیه مشخص از بدن بیمار تزریق می شود.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 21 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر