دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / هزینه جراحی بینی استخوانی در مشهد
28 آوریل 2019

هزینه جراحی بینی استخوانی در مشهد

هزینه جراحی بینی استخوانی دغدغه ی بسیاری از متقاضیان جراحی زیبایی بینی می باشد. آیا می دانید هزینه جراحی بینی استخوانی در مشهد چقدر است؟

مطمئنا شخصی که بنا به هر دلیلی تصمیم به انجام جراحی بینی دارد، به این فکر می باشد که هزینه ی این جراحی چقدر می شود؟

در ادامه ی مطلب به بررسی مواردی که در تعیین هزینه جراحی بینی استخوانی تاثیر دارند، می پردازیم.

نکات مهم در جراحی بینی استخوانی

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی استخوانی در مشهد بیان شده است، بافت بینی استخوانی ظریف تر و دارای پوستی نازک می باشد. افرادی که دارای بینی های استخوانی می باشند معمولا دارای یک قوز خفیف روی استخوان بینی خود می باشند.

بانک غضروفی مناسب در بافت بینی، فرد را کاندید مناسبی برای جراحی بینی فانتزی می کند. علت این امر این است که؛ جراح در حین عمل جراحی فضای بیشتری برای دستکاری و فرم دهی مناسب بافت بینی دارد.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر مسعود ناصری صدر
نمونه جراحی بینی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه جراحی بینی استخوانی

فرض کنید خود شما شخصی هستید که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارید. مطمئنا جراح خود را با دیدن نمونه کارهای جراحی انتخاب می کنید یا با اشخاصی که جراحی بینی کرده اند مشورت می نمایید.

دیدن نمونه کار جراحی بینی به شما امکان این را می دهد که تصویر سازی مناسبی از فرم بینی خود بعد از عمل جراحی داشته باشید.

به خاطر داشته باشید فرم بینی هر فرد بعد از جراحی بسته به پارامترهای مختلف، متفاوت می باشد. نوع بینی فرد، عوارض ظاهری و داخلی (مانند پولیپ بینی، انحراف یا شکستگی و…)، سن فرد، بیماری های زمینه ای و… می توانند در نتیجه ی حاصل از جراحی بینی تاثیرگذار باشند.

نمونه جراحی بینی استخوانی
نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر مسعود ناصری صدر

به خاطر داشته باشید جراح در جراحی اولیه ی بینی فضای بهتری برای اعمال تغییرات لازم دارد اما در جراحی ترمیمی بینی میزان دستکاری جراح محدود تر می باشد. عمل جراحی ثانویه به دلیل نیاز داشتن به دقت و مهارت بالای جراح، ریسک بالاتری دارد.

هزینه عمل بینی در مشهد

شاید این مثل را شنیده باشید که؛ هرچقدر بدهی همانقدر آش میخوری!!! اما با نگاهی به اطراف خلاف این مثل را می بینید. ممکن است فردی مبلغ بسیار زیادی را برای جراحی زیبایی پرداخت کرده باشد اما نه تنها انتظارش از روند جراحی برآورده نشده، بلکه دچار عوارض جانبی نیز شده باشد.

هرگونه اقدام پزشکی که با جسم انسان سرو کار داشته باشد نیاز به مهارت و دقت بالا دارد. شاید شنیده باشید که فردی با تشخیص نادرست یک پزشک جان خود را از دست داده است! یا شخصی در یک عمل جراحی ساده جان باخته است!

به نظر شما علت این امر چیست؟ توصیه ی ما به شما هموطنان عزیز مشهدی این است که بعد از تصمیم به انجام هرگونه اقدام درمانی یا زیبایی به دنبال بهترین جراح بینی در مشهد باشید تا با اطمینان خاطر بتوانید از نتایج حاصل از عمل جراحی خود لذت ببرید.

چکیده مطلب

عیوب ظاهری و داخلی بینی تاثیر بالایی در برآور نهایی هزینه جراحی بینی استخوانی در مشهد دارد. در جلسات مشاوره جراح بینی شما را معاینه می کند و از گرافی های تشخیصی برای بررسی شرایط داخلی بینی شما کمک می گیرد.

هزینه جراحی بینی استخوانی در طی جلسات معاینه تعیین و به اطلاع شما می رسد.

مقالات مرتبط

جراحی بینی مردانه

امروزه زیبایی همانقدر که برای بانوان دارای اهمیت است، برای آقایان نیز مهم است. جراحی رینوپلاستی میان آقایان طرفداران زیادی را به خود...

بیشتر بخوانید
جراحی طبیعی بینی

جراحی بینی یگی از متداول ترین جراحی های زیبایی صورت بوده که خانم ها و آقایان از آن بهره برده و رضایت زیبایی را کسب می‌کنند. چندی پیش که...

بیشتر بخوانید

دیدگاه ها

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.