دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / نمونه کار جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

نمونه کار جراحی بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نمونه کار جراحی بینی

دیدن نمونه کار جراحی بینی اولین مرحله ای است که ذهن متقاضی این جراحی زیبایی را به خود مشغول می سازد.

شاید در اطراف شما نیز افرادی وجود داشته باشند که بنا به دلایل متفاوتی قصد انجام جراحی زیبایی بینی را داشته باشند. مطمئنا هر شخص تمایل دارد تا با دیدن نمونه کار جراحی بینی، پزشک و جراح مجرب و کارآمدی را طبق سلیقه ی خود و انتظاری که از جراحی خود دارند انتخاب نماید.

به طور مثال اگر از شخصی که جراحی بینی انجام داده است سوال کنید که چه معیارهایی را در انتخاب جراح خود مد نظر گرفته است، مطمئنا به نمونه کارهای جراح مربوطه اشاره می نماید.

نمونه کار جراحی بینی همانند ویترینی برای نشان دادن تجربه و مهارت پزشک می باشد. بدون شک اگر خود شما نیز قصد انجام جراحی زیبایی بینی داشته باشید در اولین قدم به مشاهده ی نمونه کار جراحی بینی و مقایسه ی آن با سلیقه و هدف خود از این جراحی می پردازید.

نمونه عمل بینی گوشتی

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی گوشتی در مشهد ذکر شده است؛ بینی گوشتی دارای ویژگی های معینی مانند پوست ضخیم و بانک غضروفی کم می باشد.

نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر
نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

اکثر افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند دغدغه ی این را دارند که آیا نتیجه ی مطلوبی از جراحی بینی می گیرند؟ آیا بینی آن ها بعد از جراحی به حالت قبل خود باز می گردد؟

پاسخ شما به سوال فوق چیست؟

در مقاله ی جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن به پاسخ سوال فوق پرداخته ایم. تکنیک اجرایی جراح و میزان دستکاری بافت بینی توسط وی از جمله عوامل تاثیرگذار در نتایج حاصل از جراحی های زیبایی دارد.

با این حال داشتن انتظار معقول از روند جراحی و نتایج حاصل از آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

نمونه عمل بینی استخوانی

ویژگی هایی مانند؛ پوست نازک و بافت غضروفی زیاد از نشانه های بارز بینی های استخوانی می باشد. بسیاری از افرادی که بینی های استخوانی دارند دارای قوز خفیفی در تیغه ی بینی خود می باشند.

جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی

طبق مطالب بیان شده در مقاله ی جراحی بینی استخوانی در مشهد، میزان دسترسی جراح برای ایجاد فرم مناسب و تغییر دلخواه در بینی های استخوانی بیشتر از بینی های گوشتی می باشد.

بنابراین با کمی تامل می توان به این نکته پی برد که افرادی که بینی های استخوانی دارند کاندید مناسب تری برای جراحی بینی فانتزی می باشند.

بهترین جراح بینی در مشهد

جراحی بینی علاوه بر بعد درمانی بعد زیبایی نیز دارد. بنابراین بسیاری از متقاضیان این جراحی به دنبال بهترین جراح بینی می گردند تا بتوانند شاهد تغییرات مورد انتظار خود از جراحی بینی باشند.

همانطور که می دانید قسمت اعظمی از نتایج حاصل از جراحی بینی در عمل اولیه اتفاق می افتد. یعنی؛ در جراحی اولیه میزان دسترسی و دستکاری بافت بینی توسط جراح بسیار زیاد می باشد. اما در جراحی ترمیمی بینی میدان جراح برای ایجاد تغییرات مورد نیاز بسیار محدود می باشد.

بنابراین توصیه ما به هموطنان عزیز مشهدی این است تا در صورت تصمیم به انجام عمل بینی، بهترین جراح بینی در مشهد را انتخاب نمایید تا جراحی موفقیت آمیز و رضایت بخشی را به خود هدیه دهید و از نتایج حاصل از آن لذت ببرید.

(Visited 246 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر