دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / جراحی کوچک کردن پره های بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی کوچک کردن پره های بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

بزرگ بودن پره های بینی می تواند باعث بروز مشکلات ظاهری شود، که خوشبختانه امروزه می توان با جراحی نسبتا ساده ای این مشکل را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد کرد .

جراحی کوچک کردن پره های بینی

نمونه قبل و بعد کوک کردن پره های بینی توسط دکتر ناصری صدر

نحوه جراحی

برای کوچک کردن پره های بینی از دو تکنیک رایج ویر و جوزف استفاده می شود که در ادامه مطلب به بیان توضیحاتی در رابطه با این دو تکنیک پرداخته شده است :

تکنیک ویر

در این تکنیک به منظور کوچک کردن پره های بینی و سوراخ های بینی بافت کوچکی از بافت لب سوراخ بینی برداشته می شود.

تکنیک جوزف

یکی از روش های که برای کوچک کردن پره های بینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، تکنیک جوزف می باشد، در این تکنیک برش لازم به منظور کوچک کردن سوراخ های بینی در قسمت پایه بینی ایجاد می شود ( مابین دو سوراخ های بینی را پایه بینی می گویند .) در ادامه به منظور کوچک کردن سوراخ های بینی برآمدگی دو طرف پوست به سمت یکدیگر جمع می شود .

اقدامات لازم بعد از جراحی کوچک کردن بینی

بلافاصله بعد از جراحی می توان انتظار داشت که مقداری تورم و کبودی در اطراف بینی مشاهده شود، احساس درد کاملا طبیعی می باشد ، در روز های اولیه ممکن است مسیر بینی دچار گرفتگی شود و کمی با مشکلات تنفسی بدلیل تورمات داخل بینی مواجه شوید که به مرور زمان این تورمات از بین می رود و به راحتی می توانید نفس بکشید، با مصرف مسکن طبق توصیه پزشک درد قابل کنترل می باشد ، بالا نگه داشتن سر در کاهش تورم و کبودی بسیار کمک کننده می باشد . دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد بعد از جراحی کوچک کردن پره های بینی از بیماران عزیز خود می خواهند که از انجام دادن فعالیت های شدید خودداری نمایند، میتوان فعالیت های عادی را بعد از داشتن استراحت کافی انجام داد.

مزایا کوچک کردن پره های بینی

با کوچک کردن پره های بینی، فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود و از پهنای بینی کاسته می شود، به هیچ عنوان نگران شکاف ایجاد شده در این جراحی نباشید زیرا غیر قابل تشخیص می باشد و سریع بهبود می یابد

هزینه

تخصص و تجربه جراح بینی می تواند تعیین کننده هزینه جراحی کوچک کردن پره های بینی باشد، توجه نمایید که این جراحی حساس می باشد و جراح انتخابی شما باید در این زمینه تجربه کافی را داشته باشد. تکنیک های مورد استفاده در جراحی، حجم جراحی و تجهیزات بیماراستان می تواند در میزان هزینه جراحی پره های بینی تاثیر گذار باشد .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 342 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر