مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی نوک بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی نوک بینی

برخی از افراد که به دکتر ناصری صدر برای جراحی بینی مراجعه می کنند، از ظاهر بینی خود راضی بوده و فقط خواستار از بین بردن، ایرادات در نوک بینی خود هستند. جراحی نوک بینی به منظور از بین بردن همین ایرادات است.

جراحی بینی زنانه

جراحی بینی زنانه

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی برای اصلاح ایرادات ظاهری در نوک بینی انجام می شود. در جراحی بینی ممکن است، سوراخ های بینی نیز کوچک شود. این نوع از جراحی در ایجاد ظاهری زیبا در بینی و ایجاد تناسب با مابقی اجزای صورت انجام می شود.

جراحی نوک بینی نیاز به دقت و مهارت زیاد از طرف جراح بینی دارد.  همچنین برای انجام جراحی نوک بینی ، جراح بینی باید از روش ها و تکنیک های ویژه ای استفاده کند. انتخاب جراح بینی خوب با توجه به توانایی انجام انواع جراحی های بینی و رسیدن به نتیجه مطلوب از طرف بیمار  ممکن است. برای این امر بررسی جراحی های قبلی نیز کمک کننده است. جراحی افتادگی نوک بینی هم نیز مانند جراحی نوک بینی می باشد ولی به عنوان جراحی ترمیمی بینی به حساب می آید.

 کاندیدای جراحی نوک بینی

افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، گزینه ای مناسب برای انجام جراحی نوک بینی می باشند. در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، به دلیل داشتن پوست و گوشت ضخیم نمی توان جراح نوک بینی را به تنهایی انجام داد.  همچنین در جراحی نوک بینی برای افراد دارای بینی گوشتی چون پره های بینی نرم است نمی توان از آن روش بهره جست.

در جراحی نوک بینی برای افراد دارای بینی استخوانی، تنها بر روی افرادی که روی تقسیم بندی وسط بینی و بافت سکتوما،  دارای غضروف های نوک بینی و بافت نرم باشند، انجام می شود.

در جراحی نوک بینی تمامی اقدامات حین جراحی در داخل بینی انجام می شود، و در نوک و بیرون بینی هیچ جای بخیه ای باقی نمی ماند. زیرا بینی از داخل برش خورده و داخل بینی هم بخیه زده می شود. در نوک بینی فلاستر مخصوصی چسبانده می شود. همچینن بعد از اتمام جراحی بینی، تامپون و اتل استفاده می شود.

جراح بینی می تواند، نوک بینی را صاف و یا سر بالا کند، که این به نظر بیمار و شرایط بینی فرد بستگی دارد.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

لیفت صورت و گردن

جراحی زیبایی پلک

و….

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 93 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر