مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جراحی زیبایی پلک

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک به منظور برطرف کردن پف زیر پلک و حذف چربی و پوست اضافه پلک های بالا صورت می گیرد

تکنیک های مورد استفاده در جراحی زیبایی پلک

با استفاده از دو تکنیک جراحی زیبایی پلک پایین انجام می شود . در روش اول برش در داخل پلک به منظور خارج کردن چربی ایجاد می شود که برش در این روش پنهان می ماند و در روش بعدی به منظور برداشتن پوست و چربی اضافه برش لازم در امتداد حاشیه مژه ها ایجاد می شود.

در جراحی زیبایی پلک بالا به منظور برداشتن چربی ، پوست و عضله اضافه برش لازم روی خطوط طبیعی پلک ایجاد می شود.

انجام جراحی پلک امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.  به گفته  دکتر ناصری صدر انجام جراحی زیبایی پلک، نیاز به دقت بسیار زیادی دارد. برای دریافت مشاوره و دریافت وقت قبلی می توانید با شماره 05138525830 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال نمایید.

جراحی زیبایی پلک پایین

این جراحی بروی پلک پایین به منظور اصلاح پف پلک پایین یا رفع چروک های پوستی اطراف چشم  انجام می شود.

جراحی زیبایی پلک بالا

پلک بالا با افزایش سن یا بطور ژنتیکی دچار افتادگی می شود که در موارد شدید این افتادگی می تواند باعث ایجاد اختلالاتی در دید شود که با جراحی زیبایی پلک بالا می توان این مشکل را برطرف کرد.

مراقبت بعد از جراحی زیبایی پلک

بعد ازجراحی زیبایی پلک هیچ پانسمانی بروی چشم فرد قرار داده نمی شود.

تورم  و کبودی اطراف پلک و چشم ها طبیعی است که ممکن است حتی در 48 ساعت اولیه پس از جراحی تورم و کبودی ها افزایش یابند ولی جای نگرانی ندارد و  کم کم و به مرور زمان از بین خواهند رفت . تورم پلک ها در هنگام صبح بیشتر مشاهده می شود که این نکته هم جای نگرانی ندارد و طبیعی است. سر خود را با گذاشتن دو بالش زیر سر در هنگام خوابیدن بالا نگه دارید این کار باعث می شود که از تورمات و کبودی ها کاسته شود.

داروهایی مانند آنتی بیوتیک بصورت خوراکی و پماد و مسکن بعد از جراحی زیبایی پلک توسط پزشک برای شما تجویز می شود که باید بطور مرتب مصرف کنید.

برای کاهش کبودی اطراف پلک و چشم ها می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید به گونه ای که چندین تکه یخ داخل کیسه فریزر گذاشته و بعد از گذاشتن پارچه یا گاز استریل بروی پلک ها و اطراف چشم کمپرس را بروی پارچه قرار دهید این کار را تازمانی که احساس ناراحتی نداشتید ادامه دهید و بعد از گذشت 48 ساعت از کمپرس گرم به جای کمپرس یخ استفاده نمایید.

آیا نتایج جراحی زیبایی پلک دائمی و ماندگار است؟

نتایج جراحی زیبایی پلک پایین دائمی می باشد اما ممکن است بعد از گذشت 6 تا 7 سال دو مرتبه افتادگی اندکی در پلک بالایی مشاهده شود که در این حالت لیفت پیشانی بهترین گزینه می باشد و نیازبه تکرار جراحی زیبایی پلک ندارید . البته بعد از جراحی زیبایی پلک جاذبه زمین و افزایش سن می تواند موجب افتادگی پلک شود در واقع پلک بعد از جراحی فرایند پیری خود را ادامه می دهد و دچار افتادگی می شود که این افتادگی بسیار اندک می باشد .

نحوه معاینه پلک ها قبل از جراحی زیبایی پلک 

نحوه معاینه پلک بالا 

برای انجام جراحی زیبایی پلک، فقط خود پلک و اندازه آن مورد بررسی قرار نمی گیرد. در این میان جراح زیبایی پلک برای انجام جراحی، فاصله چشم تا ابرو و خود ابرو را در نظر دارد. این بررسی سبب می شود تا نتیجه جراحی مطلوب گردد. در نظر گرفتن جای ابرو و پلک سبب می شود تا در نتیجه جراحی بر یک دیگر تاثیر بگذارند.

زیرا در برخی از افراد، افتادگی ابرو باعث می شود تا پلک افتاده به نظر برسد. جراح با لمس کردن استخوان صورت و اطراف چشم افتادگی پلک و ابرو را به راحتی تشخیص می دهد.

ابرو در خانم ها، مقداری بالاتر از استخوان اطراف چشم قرار دارد. پس در صورتی که جراح بعد از معاینه به این نتیجه برسد که افتادگی پلک به دلیل افتادگی ابرو است. روش های جوانسازی پوست و لیفت ابرو را پیشنهاد می دهد و یا توصیه می کند. در این میان با  بالا بردن ابرو ها جراح پلک اقدام به بررسی می نماید.

در صورتی که بعد از معاینه به این نتیجه برسد که فرد به افتادگی پلک دچار شده است، با انجام جراحی زیبایی پلک، اقدام به بالا بردن پلک و کاهش افتادگی پلک می نماید.

لازم به ذکر است که ممکن است یکی از پلک ها دارای افتادگی شده باشد ولی پلک دیگر این چنین نباشد و یا حتی افتادگی یک سمت پلک از سمت دیگر کم ت رو یا بیشتر باشد.

در حین بررسی افتادگی پلک، به دلیل آن که خانم ها افتادگی پلک خود را با انجام تاتو و یا استفاده از لوازم آرایشی بهبود می بخشند، جراح باید تمام دقت خود را درنظر داشته باشد تا بتواند به درستی تصمیم بگیرد. دکتر ناصری صدر با دقت اقدام به معاینه پلک قبل از انجام جراحی زیبایی پلک می نماید.

تمامی این توضیحات برای معاینه پلک بالایی می باشد.

نحوه معاینه پلک پایین 

برای انجام معاینه پلک پایینی، وضعیت خود پلک، به همراه گونه ها و قسمت میانی صورت مورد ارزیابی قرار می دهیم. در این بررسی با کشیدن پوست پلک، میزان افتادگی و شلی پلک پایین به راحتی قابل تشخیص می باشد. همچنین در حین معاینه از فرد در خواست می شود تا به سمت بالا نگاه کند تا بتوان جای دقیق پلک و موقعیت چشم ها را بررسی نمود.

برخی از جراحی زیبایی پلک هایی که توسط دکتر ناصری صدر انجام شده است.

برای مشاهده عکس های جراحی کلیک نمایید.

برخی از مقالات مرتبط

جراحی پلک پایین

جراحی افتادگی پلک 

اقدامات قبل از جراحی پلک 

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 377 times, 5 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر