دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / جراحی بینی های غضروفی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی های غضروفی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی بینی های غضروفی

یکی از شایعترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی، جراحی بینی های غضروفی می باشد، با انجام این جراحی می توان در شکل نوک بینی و سوراخ های بینی تغییری را ایجاد کرد و  از پهنای بینی کاسته و فرم زیبایی را در بینی بوجود آورد .

در اصطلاح به بینی هایی که غضروف زیاد و ضعیفی دارند بینی های گوشتی گفته می شود، که در اکثر موارد این نوع از بینی ها نیاز به تقویت غضروف دارند .

تقویت غضروف

در حین جراحی زیبایی بینی در اکثر موارد برای ایجاد یک فرم زیبا در بینی کمی از غضروف های پشت بینی و  تیغه میانی بینی برداشته می شود، غضروف های برداشته شده شکل داده می شود و به منظور تقویت غضروف و پر کردن فرورفتگی های بینی مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین به منظور جلوگیری از افتادگی نوک بینی می توان از این غضروف ها استفاده کرد .

بنابرین در جراحی بینی های غضروفی برای استحکام بخشیدن به بینی تقویت غضروف باید صورت گیرد . یکی از نگرانی های، افرادی که بینی های غضروفی دارند افتادگی نوک بینی و برگشت پذیری بینی بعد از جراحی است، در صورتی که در حین جراحی تقویت غضروف صورت گیرد بعد از جراحی به هیج عنوان بینی به حالت قبل باز نمی گردد و افتادگی در نوک بینی مشاهده نمی شود .

نتیجه گیری

تغییر در بینی های غضروفی نسبی می باشد، با جراحی زیبایی بینی در این نوع از بینی ها فرم بینی نسبت به قبل بهبود قابل توجهی پیدا می کند، همان طور که گفته شد نمی توان این بینی ها را خیلی کوچک و ظریف کرد و فرم فانتزی در آن ها ایجاد کرد .

بینی های غضروفی را می توان  به فرم دلخواه نزدیک کرد، اما افرادی که دارای این نوع از بینی ها می باشند انتظار کوچک شدن زیاد بینی را نباید داشته باشند.

در بینی های غضروفی بعد از جراحی فرم کاملا طبیعی ایجاد می شود . تورمات ناشی از جراحی در روز های اولیه موجب می شود که فرد از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب نکند، اما این تورمات زود گذر می باشند و بعد از گذشت مدتی از بین می روند و فرم بینی را می توان مشاهده کرد .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 15 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر