دکتر ناصری صدر / جراحی بینی طبیعی / جراحی بینی طبیعی یا فانتزی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی طبیعی یا فانتزی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی بینی طبیعی یا فانتزی

دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد از افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند در رابطه با فرم بینی بعد از جراحی سوالاتی را می پرسد و نظر آن ها را در رابطه با اینکه می خواهند بعد از جراحی فرم بینی ان ها طبیعی یا عروسکی شود جویا می شود .

برخی از افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند می خواهند که بعد از جراحی فرم طبیعی در بینی آن ها ایجاد شود و بینی متناسب با سایر اجزای دیگر صورت ان ها باشد.

در جراحی بینی طبیعی جراح اصلاحات لازم را به گونه ای ایجاد می نماید که بعد از جراحی فرم طبیعی در بینی ایجاد شود به گونه ای که در بینی قوس زیادی داده نمی شود و نوک بینی سربالا نمی شود . در جراحی بینی طبیعی بدلیل اینکه بینی بسیار قلمی و نازک نمی شود، مشکلی بعد از جراحی در تنفس ایجاد نمی شود و فرد بعد از انجام این جراحی به راحتی می تواند نفس بکشد . افرادی که خواهان انجام این نوع از جراحی بینی هستند، در اکثر موارد از نتیجه جراحی بینی خود راضی هستند .

برخی از افراد مخصوص خانم ها خواستار جراحی بینی فانتزی هستند در این جراحی غضروف پشت بینی برای ایجاد قوس بیشتر توسط جراح بینی تراشیده می شود تا فرم فانتزی و عروسکی بروی بینی ایجاد گردد. جراحی بینی فانتزی در بین خانم ها طرفداران بسیاری دارد به گونه ای که اکثر خانم هایی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند از جراح بینی خود تقاضا می کنند که بعد از جراحی فرم فانتزی در بینی آن ها ایجاد شود و بینی آن ها کوچک و سربالا شود، متاسفانه افرادی که خواهان انجام جراحی فانتزی بینی هستند تعریف خاصی از جراحی بینی و بینی فانتزی ندارند، بعد از انجام این جراحی ممکن است مشکلاتی در تنفس بدلیل نازک کردن بینی و کوچک کردن سوراخ های بینی ایجاد گردد . جراحی بینی فانتزی یا عروسکی باید در شرایط خاصی انجام گیرد، در بینی های گوشتی در اکثر موارد نتیجه جراحی بینی فانتزی و عروسکی نمی شود . عزیزان شهر مشهد که خواهان جراحی بینی طبیعی یا عروسکی خود هستند می توانند برای دریافت اطلاعات و مشاوره های لازم از طریق راه های ارتباطی زیر با دکتر ناصری صدر در تماس باشند و سوالات خود را از طریق تلگرام و ایسنتاگرام مطرح کنند .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 30 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر