دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / جراحی انحراف تیغه بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی انحراف تیغه بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

گرفتگی بینی مهمترین مسئله در انحراف تیغه میانی بینی است که درصورتی این گرفتگی بسیار شدید باشد فرد با مشکلات تنفسی روبرو می شود و به راحتی نمی تواند نفس بکشد که این امر بسیار آزار دهند است. انحراف تیغه میانی بینی می تواند باعث سردرد یا میگرن شود.

با جراحی انحراف بینی می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد در این جراحی توسط دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد لایه های مخاطی محافظ از ناحیه داخل بینی کنار زده می شود و قسمتی که دچار مشکل می باشد برداشته می شود.

در برخی موارد انحراف تیغه میانی بینی می تواند مشکلی را بوجود نیاورد که در این حالت نیازبه درمان و جراحی نیست.

ساختار اصلی تیغه بینی

تیغه بینی یک تیغه بسیار نازک است ( بین 1 تا 2 میلی متر)  که در وسط بینی قرار گرفته است و دو حفره بینی را از هم جدا می کند قسمت بالایی و پشت تیغه بینی از استخوان و قسمت جلویی تیغه بینی از غضروف تشکیل شده است.

آیا جراحی انحراف بینی خطراتی را برای بیمار در پی دارد؟

در جراحی انحراف بینی خطر خاصی بیمار را تهدید نمی کند بطور کل می توان گفت جراحی انحراف بینی جزء کم عارضه ترین و کم خطر ترین جراهی ها می باشد معمولا اثرات ناشی از بیهوشی مهمترین عاملی است که می تواند یک بیمار را تهدید کند که در اکثر موراد جراحی انحراف بینی با یک بیهوشی ساده یا بی حسی موضعی صورت می گیرد و عارضه ای را به همراه نمی آورد.

سن مناسب برای جراحی انحراف تیغه میانی بینی چه سنی است؟

در صورتی که انحراف تیغه میانی بینی مشکل حادی را برای فرد ایجاد نکند جراحی انحراف تیغه میانی بینی بهتر است تا اتمام سن رشد صورت نگیرد اما در صورتی که این انحراف مشکل حادی را برای فرد ایجاد کند و فرد با گرفتگی شدید بینی و مشکلات تنفسی روبرو باشد بهتر است جراحی انحراف بینی زودتر انجام شود.

آیا بعد از جراحی انحراف بینی به مراقبت های ویژه ای نیاز است؟

بعد از جراحی انحراف بینی ممکن است بوسیله پدهای خاصی داخل بینی پانسمان شود که استفاده از این پدها مشکلی در تنفس بیمار ایجاد نمی کند و فقط جلوی خون ریزی را می گیرد. بعد از جراحی انحراف بینی نیاز به یک تا دو روز استحراحت است و بعد از گذشت این مدت فرد قادر خواهد بود که به زندگی عادی خود برگردد  و در صورتی که داخل بینی چیزی قرار گرفته باشد بعد از دو روز خارج می شود.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 22 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر