شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
جراحی انحراف تیغه بینی
01 جولای

جراحی انحراف تیغه بینی

جراحی انحراف تیغه بینی

گرفتگی بینی مهمترین مسئله در انحراف تیغه میانی بینی است که درصورتی این گرفتگی بسیار شدید باشد فرد با مشکلات تنفسی روبرو می شود و به راحتی نمی تواند نفس بکشد که این امر بسیار آزار دهند است. انحراف تیغه میانی بینی می تواند باعث سردرد یا میگرن شود.

با جراحی انحراف بینی می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد در این جراحی توسط دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد لایه های مخاطی محافظ از ناحیه داخل بینی کنار زده می شود و قسمتی که دچار مشکل می باشد برداشته می شود.

در برخی موارد انحراف تیغه میانی بینی می تواند مشکلی را بوجود نیاورد که در این حالت نیازبه درمان و جراحی نیست.

ساختار اصلی تیغه بینی

تیغه بینی یک تیغه بسیار نازک است ( بین ۱ تا ۲ میلی متر)  که در وسط بینی قرار گرفته است و دو حفره بینی را از هم جدا می کند قسمت بالایی و پشت تیغه بینی از استخوان و قسمت جلویی تیغه بینی از غضروف تشکیل شده است.

آیا جراحی انحراف بینی خطراتی را برای بیمار در پی دارد؟

در جراحی انحراف بینی خطر خاصی بیمار را تهدید نمی کند بطور کل می توان گفت جراحی انحراف بینی جزء کم عارضه ترین و کم خطر ترین جراهی ها می باشد معمولا اثرات ناشی از بیهوشی مهمترین عاملی است که می تواند یک بیمار را تهدید کند که در اکثر موراد جراحی انحراف بینی با یک بیهوشی ساده یا بی حسی موضعی صورت می گیرد و عارضه ای را به همراه نمی آورد.

بیش تر بخوانید
رژیم غذایی پس از عمل بینی

سن مناسب برای جراحی انحراف تیغه میانی بینی چه سنی است؟

در صورتی که انحراف تیغه میانی بینی مشکل حادی را برای فرد ایجاد نکند جراحی انحراف تیغه میانی بینی بهتر است تا اتمام سن رشد صورت نگیرد اما در صورتی که این انحراف مشکل حادی را برای فرد ایجاد کند و فرد با گرفتگی شدید بینی و مشکلات تنفسی روبرو باشد بهتر است جراحی انحراف بینی زودتر انجام شود.

آیا بعد از جراحی انحراف بینی به مراقبت های ویژه ای نیاز است؟

بعد از جراحی انحراف بینی ممکن است بوسیله پدهای خاصی داخل بینی پانسمان شود که استفاده از این پدها مشکلی در تنفس بیمار ایجاد نمی کند و فقط جلوی خون ریزی را می گیرد. بعد از جراحی انحراف بینی نیاز به یک تا دو روز استحراحت است و بعد از گذشت این مدت فرد قادر خواهد بود که به زندگی عادی خود برگردد  و در صورتی که داخل بینی چیزی قرار گرفته باشد بعد از دو روز خارج می شود.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره نویسنده

دکتر مسعود ناصری صدر
دکتر سید مسعود ناصری صدر Dr. Seyyed Masoud Nasseri Sadr “زمینه های تخصصی” + متخصص گوش و حلق و بینی + جراح پلاستیک صورت + جراح سر و گردن و تیرویید + عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا + جراحی پلاستیک بینی و صورت + جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت وگردن + جراحی زیبایی پلک + تزریق چربی ژل و فیلر + تزریق بوتاکس “بیمارستان های طرف قرارداد” +بیمارستان بنت الهدی +بیمارستان امام حسین +بیمارستان ثامن الاًیمه +بیمارستان مهرگان +بیمارستان طالقانی +بیمارستان امام زمان +کلینیک جراحی حضرت معصومه +کلینیک جراحی گهرسا

پاسخ

هجده − شانزده =

Call Now Button