دکتر مسعود ناصری صدر 4 جراحی زیبایی بینی 4 توصیه های دکتر ناصری صدر قبل از جراحی بینی
[wtr-time]

توصیه های دکتر ناصری صدر قبل از جراحی بینی

توصیه های دکتر ناصری صدر قبل از جراحی بینی

برای اینکه بتوانید نتایج مطلوبی را از جراحی زیبایی بینی خود دریافت نمایید لازم است قبل از انجام این جراحی موارد زیر را به یاد داشته باشید

جراحی بینی

قبل از جراحی زیبایی بینی یک جلسه مشاوره برقرار می شود، در این جلسه تمامی اطلاعات لازم در اختیار شما عزیزان گذاشته می شود، جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی را جدی بگیرد در این جلسه ایرادات بینی در حضور خودتان آنالیز می شود تمامی سوالات خود را در این جلسه بپرسید و انتظار خود را از نتیجه جراحی بینی بیان نمایید . در صورتی که در این جلسه بعد از بررسی های لازم تصمیم به جراحی گرفته شد تاریخ نهایی برای انجام عمل به شما اعلام شود. در طی این جلسه در صورت مصرف داروی خاص یا داشتن یک بیماری باید به پزشک اطلاع دهید، قرار دادن تمامی این اطلاعات در اختیار پزشک کمک شایانی در نتیجه جراحی خواهد داشت توجه نمایید که تمامی اطلاعات را کامل در اختیار پزشک قرار دهید . دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد توصیه هایی تا روز عمل جراحی می کنند که باید به تمامی این توصیه ها گوش فرا دهید تا نتایج خوبی را دریافت نمایید .

قبل از جراحی مصرف برخی از داروها که باعث رقیق شدن خون می شود باید قطع گردد تا خونریزی بعد از جراحی به حداقل برسد . مصرف آسپرین، ویتامین E و مکمل هایی گیاهی مانند سیر، جینکو و جنزینگ قبل از جراحی بینی باید قطع گردد .

یکی از اقداماتی که قبل از جراحی زیبایی بینی باید صورت گیرد و دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد قطع مصرف دخانیات بخصوص سیگار و قلیان می باشد به هیچ عنوان قبل از جراحی زیبایی بینی سیگار نکشید زیرا باعث بروز اختلالاتی در حین جراحی و بعد از آن می شود .

در روز قبل از جراحی بینی حتما استحمام نمایید تا نیازی به استحمام تا دو روز بعد از جراحی نباشد، زیرا در روز های اولیه بعد از جراحی استحمام دشوار می باشد و نباید به هیچ عنوان گچ بینی خیس شود . شب قبل از جراحی بهتر است غذای سبکی میل کنید .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

(Visited 22 times, 1 visits today)
دکتر مسعود ناصری صدر - متخصص حلق، گوش و بینی

دکتر سید مسعود ناصری صدر

Dr. Seyyed Masoud Nasseri Sadr

زمینه های تخصصی:

  1. متخصص گوش و حلق و بینی
  2. جراح پلاستیک صورت
  3. جراح سر و گردن و تیرویید

عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا + جراحی پلاستیک بینی و صورت + جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت وگردن + جراحی زیبایی پلک + تزریق چربی ژل و فیلر + تزریق بوتاکس “بیمارستان های طرف قرارداد” +بیمارستان بنت الهدی +بیمارستان امام حسین +بیمارستان ثامن الاًیمه +بیمارستان مهرگان +بیمارستان طالقانی +بیمارستان امام زمان +کلینیک جراحی حضرت معصومه +کلینیک جراحی گهرسا

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =

تماس سریع با دکتر ناصری صدر