مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق چربی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

تزریق چربی دارای سه مرحله می باشد که تمامی این مراحل برای تزریق چربی در گونه، لب، زیر چشم و پشت دست یکسان می باشد :

تزریق ژل صورت

تزریق ژل صورت

برداشتن چربی

اولین مرحله تزریق چربی، برداشتن چربی می باشد در این مرحله با استفاده از یک لوله مخصوص به نام کانولا از سایر اندام های بدن مانند: پهلو، شکم، ران پا و باسن سلول های چربی گرفته می شود ، این مرحله به گونه ای صورت می گیرد که حداقل آسیب به سلول های چربی وارد شود . در این مرحله در واقع دو مشکل بطور همزمان برطرف می شود به گونه ای که چربی ها از نواحی گرفته می شود که نیاز به تخلیه چربی دارد .

جدا کردن سلول های چربی

در این مرحله چربی در دستگاه مخصوصی به نام سانتریفیوژ قرار داده می شود، تا ناخالصی ها از آن جدا شود و آماده تزریق شود .

تزریق کردن چربی

بعد از پاکسازی چربی از ناخالصی ها، چربی آماده تزریق می باشد . میزان چربی مورد نیاز برای تزریق اندازه گیری می شود. محل تزریق و ورود کانولا مشخص می شود پس از آن کانولا از زیر پوست وارد می شود و تونل لازم زیر پوست باز ایجاد می شود و به میزان که لازم است، خیلی آهسته تزریق انجام می گیرد .

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی

با تزریق چربی می توان جوانی و شادابی پوست را با از بین بردن چین و چروک که بدلیل افزایش سن و از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست ایجاد شده است را از بین برد. کاندیدای تزریق چربی بیشتر افرادی میانسالی می باشند که بروی پوست آن ها چین و چروک و خطوط ایجاد شده است که نشانه های از پیری می باشد . برخی از زنان با مشکل چین و چروک پشت دست مواجه هستند که بهترین روش برای از بین بردن این چین و چروک تزریق چربی می باشد . علاوه بر رفع چین و چروک تزریق چربی در افزایش حجم از دست رفته بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، با تزریق چربی در لب و گونه ها می توان با ایجاد برجستگی لازم ظاهر زیبایی را ایجاد کرد .

بهبودی

تزریق چربی یک روش کم تهاجمی می باشد در این روش هیچ نیازی به برش بروی پوست نمی باشد به همین علت است که بعد از انجام این تزریق فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد . بعد از تزریق چربی در نواحی که چربی از آن استخراج می شود کمی تورم و کبودی مشاهده می شود که به تدریج برطرف می شود .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

(Visited 57 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر