دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / آبریزش بینی بعد از جراحی بینی
21 آگوست 2017

آبریزش بینی بعد از جراحی بینی

بعد از جراحی زیبایی بینی عوارض کوچک و بزرگی مانند گرفتگی بینی ، آبریزش بینی ، کبودی و تورم ایجاد می شود. این عوارض کوتاه مدت می باشد و بعد از گذشت مدتی از بین می رود، رعایت برخی از دستورات لازم که پزشک به شما ارائه می دهد بسیار ضروری می باشد و باید به تمامی این دستورات گوش فرا دهید و انجام دهید، رعایت دستورات پزشک کمک شایانی در دریافت بهترین نتیجه از این جراحی می کند.

تبحر و تجربه یک جراح و تکنیک های مورد استفاده در جراحی زیبایی بینی نقش به سزایی در عوارض ناشی از این عمل دارد، در انتخاب جراح بینی خود باید بسیار دقت نمایید یک انتخاب صحیح می تواند شما را با حداقل مشکلات بعد از جراحی بینی رو به رو نماید همچنین مراقبت های بعد از جراحی در کاهش عوارض ناشی از جراحی بینی نقش بسزایی دارد باید داروها و قطره هایی که پزشک برای شما تجویز نموده است را بطور مرتب و منظم مصرف نمایید .

برخی از افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند نگران آب ریزش بینی و از دست دادن حس بویایی بعد از جراحی بینی هستند، در صورتی که این نگرانی بی مورد می باشد و جراحی زیبایی بینی عوارض دائمی برای فرد به همراه نمی آورد و معمولا علت آبریزش بینی بعد از جراحی بینی دارو های بی هوشی و عمل انجام شده بروی بینی می باشد که معمولا بعد از گذشت 72 ساعت از جراحی بینی بهبود می یابد .

مصرف داروی آنتی هیستامین در موارد حاد یا مزمن که بیمار از آبریزش بینی رنج می برد بسیار توصیه می شود .

داروی آنتی هیستامین خلط بینی را خشک می کند و باعث بند آمدن آبریزش بینی می شود . در افرادی که بعد از جراحی بینی با مشکل آبریزش بینی مواجه می شوند استفاده از دارو آنتی هیستامین بسیار توصیه می شود.

مصرف الکل و کافئین بعد از جراحی بینی در افرادی که مشکل آبریزش بینی دارند توصیه نمی شود زیرا مصرف این دو ماده باعث کاهش آب بدن می شود.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

مقالات مرتبط

جراحی بینی مردانه

امروزه زیبایی همانقدر که برای بانوان دارای اهمیت است، برای آقایان نیز مهم است. جراحی رینوپلاستی میان آقایان طرفداران زیادی را به خود...

بیشتر بخوانید
جراحی طبیعی بینی

جراحی بینی یگی از متداول ترین جراحی های زیبایی صورت بوده که خانم ها و آقایان از آن بهره برده و رضایت زیبایی را کسب می‌کنند. چندی پیش که...

بیشتر بخوانید

دیدگاه ها

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.