دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد

فرض کنید فردی تصمیم به انجام جراحی بینی گوشتی دارد. چه سوالاتی ذهن این فرد را درگیر می سازد؟ مطمئنا سوالاتی مانند:

  • نتیجه جراحی بینی گوشتی
  • عوارض جراحی بینی
  • مراقبت های بعد از عمل بینی
  • هزینه جراحی بینی گوشتی و…

ذهن فرد را به خود مشغول می سازد. حتی فردی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی دارد، برای انتخاب جراح بینی خوب در مشهد به مشورت با اطرافیان و دیدن نمونه کارهای جراحی بینی می پردازد.

در این مقاله به بررسی یکی از این دغدغه های فکری یعنی؛ هزینه جراحی بینی گوشتی می پردازیم.

نمونه جراحی بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه جراحی بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

جراحی بینی گوشتی

بینی فردی که دارای پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف می باشد را اصطلاحا، بینی گوشتی می نامند. گزینه ی مناسب در این افراد جراحی بینی گوشتی می باشد.

لازم به ذکر است جراح بینی گوشتی باید دارای مهارت و تجربه ی بالایی باشد تا با دستکاری های دقیق و هوشمندانه بتواند فرم مناسبی در بینی فرد ایجاد کند.

همانطور که در مطلب فوق ذکر شد، بانک غضروفی بینی گوشتی کم می باشد. بنابراین جراح باید میزان دستکاری خود را با میزان استحکام بافت غضروفی بینی متناسب سازد تا بتواند بهترین تغییر ظاهری را برای بینی مذکور ایجاد سازد.آیا بینی گوشتی بعد از عمل دوباره به حالت اول خود باز می گردد؟

بسیاری از افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند بر این باورند که بینی آن ها بعد از جراحی، دفرمه می شود و به حالت قبلی خود بر می گردد. آیا این باور درست است؟

در پاسخ به سوال فوق باید چند نکته را مد نظر قرار داد. انتظارات فرد از جراحی بینی گوشتی باید منطقی باشد و جراح بعد از معاینه ی بینی فرد باید نتایج معقول و واقع بینانه ی احتمالی را برای بیمار شرح دهد. تمامی موارد ذکر شده در طی جلسات مشاوره انجام می شود.

لازم به ذکر است اگر جراح بینی گوشتی تمامی نکات اصولی و موثر در فرم دهی بهتر بینی را در طی جراحی رعایت کرده باشد، فرد دچار هیچگونه عارضه ی داخلی و یا ظاهری بعد از جراحی نمی شود.

با خواندن مطلب فوق می توانید به اهمیت انتخاب صحیح جراح بینی پی ببرید. زیرا تنها با انتخاب درست جراح مربوطه می توانید عمل جراحی موفقیت آمیز و رضایت بخشی را از آن خود سازید.

نمونه جراحی بینی گوشتی

نمونه جراحی بینی گوشتی

مراقبت بعد از جراحی بینی گوشتی

همانطور که در مقاله ی مراقبت های بعد از عمل بینی بیان شد، بینی های گوشتی به دلیل داشتن بافت ضخیم دوره ی نقاهت بیشتری نسبت به بینی های استخوانی دارند.

همچنین میزان کبودی و تورم بینی های گوشتی بعد از جراحی متناسب با میزان دستکاری جراح بینی، بیشتر از جراحی بینی استخوانی می باشد.

نکته ی بسیار مهم در مبحث مراقبت بعد از جراحی بینی این است که؛ فرد با رعایت هرچه دقیق تر نکات مراقبتی می تواند دوره ی بهبودی خود را سرعت بخشد و همچنین باعث تقویت نتایج مثبت حاصل از جراحی بینی شود.

چکیده مطلب

هموطنان عزیز مشهدی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی دارند، ممکن است این سوال ذهنشان را بخود درگیر سازد که؛ هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد چقدر است؟

در تعیین نهایی هزینه ی جراحی زیبایی بینی عوامل متعددی دخیل هستند. به طور مثال:

  • میزان مهارت و دانش جراح بینی
  • هزینه کلینیک
  • هزینه متخصص بیهوشی
  • میزان و شدت عیوب بینی فرد (ممکن است فردی دارای مشکلات داخلی اعم از انحراف بینی، شکستگی و… نیز باشد. در این حالت نیاز است ابتدا اقدامات درمانی برای رفع مشکلات مذکور “مانند: جراحی انحراف تیغه بینی و…” انجام شود و سپس تغییراتی در راستای ایجاد فرم مناسب و زیبای بینی صورت پذیرد.)

لازم به ذکر است هزینه ی قطعی جراحی بینی گوشتی در حضور پزشک مربوطه و در طی جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی، تعیین می شود.

(Visited 201 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر