دکتر ناصری صدر / جراحی بینی گوشتی / نتیجه جراحی بینی گوشتی چگونه خواهد بود؟
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

نتیجه جراحی بینی گوشتی چگونه خواهد بود؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

نتیجه جراحی بینی گوشتی چگونه خواهد بود؟

ویژگی های بینی گوشتی

یکی از چالش های عمل جراحی رینوپلاستی، بینی های گوشتی می باشد. اصطلاحا بینی گوشتی به نوعی بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و غضروف های ضعیفی هستند. افرادی که بینی گوشتی دارند معمولا آکنه های متعددی رو پوست دارند، پوست چربی دارند و این پوست چرب معمولا را سال های متمادی داشته اند.

نتیجه جراحی بینی گوشتی چگونه خواهد بود؟

این دسته از افراد در صورتی که کاندید عمل جراحی بینی هستند باید واقعیت ها را بپذیرند و نباید انتظار کوچک شدن بیش از حد را داشته باشند. هدف از جراحی بینی گوشتی در این افراد صرفا تغییر شکل بینی و رفع عیوب بینی می باشد به عنوان مثال قوز بینی برداشته شود یا افتادگی بینی رفع شده و کمی نوک بینی بالا داده شود و بیمار نباید انتظار کوچک شدن بینی را داشته باشد زیرا پوست ضخیم محدودیت در عمل جراحی پلاستیک بینی ایجاد می کند.

نکات ضروری درباره جراحی بینی گوشتی

یکی از نکات دیگری که باید این افراد در نظر داشته باشند این است که پس از جراحی بینی صبر و تحمل کافی داشته باشند. ورم بینی های گوشتی پس از عمل معمولا دیرتر از بین می رود و حداقل بین 6 ماه تا 18 ماه زمان می برد تا شکل واقعی بینی به دست آید به همین دلیل به هیچ وجه نباید عجله داشته باشند.

پس از برداشتن آتل بینی معمولا بینی های گوشتی تورم بسیار زیادی خواهند داشت که ممکن است سبب ایجاد اضطراف در بیمار شود بنابراین دکتر مسعود ناصری صدر جراح بینی در مشهد به این بیماران توصیه می کنند که پس از رینوپلاستی صبور باشند و انتظار کوچک شدن بینی را نداشته باشند در غیر این صورت بهتر است از عمل جراحی بینی منصرف شوند.

دکتر مسعود ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد در انجام جراحی  بینی متناسب با چهره دارای تبحر بالایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی

رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی سبب کاهش دوره نقاحت و تورم بینی می شود. مهمترین اقدامات در این رابطه عبارتند از:

  • پس از جراحی بینی نیاز است مراقب باشید به بینی شما ضربه ای وارد نشود و تا حد امکان از پایین انداختن سرتان خودداری کنید.
  • برای کاهش تورم بینی توصیه می شود حداقل به مدت 48 ساعت پس از عمل از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • داروهایی که پزشک برایتان تجویزکرده است به طور مرتب مصرف کنید تا زودتر بهبود یابید.
  • پس از برداشتن گچ بینی حتما از چسب بینی استفاده کنید. ممکن است در بینی های گوشتی نیاز باشد تا به مدت بیشتری از چسب استفاده شود.
  • از انجام فعالیت های سنگین بدنی پس از جراحی بینی خودداری کنید.
  • از قرار گرفتن در معرض آفتاب به مدت طولانی اجتناب کنید.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه جراحی بینی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی براساس فاکتورهایی مانند میزان مهارت جراح بینی، دستمزد متخصص بیهوشی، هزینه های کلینیک و… تعیین می شود. عزیزان ساکن مشهد جهت اطلاع از هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد می توانند با شماره های مندرج در سایت دکتر ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد تماس حاصل فرمایند.

نتیجه گیری

در نهایت می توان گفت افرادی که بینی های گوشتی دارند نباید انتظار کوچک شدن بیش از حد بینی را داشته باشند سپس اقدام به عمل رینوپلاستی کنند.

(Visited 119 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر