دکتر ناصری صدر / جراحی زیبایی بینی / زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

زمان مورد انتظار برای جراحی ترمیم بینی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

برای انجام جراحی ترمیمی بینی حتما یک جراح با تجربه انتخاب نمایید . جراح زمان انتظار برای عمل بینی را تعیین می کند که بطور معمول یک سال بعد از جراحی بینی اولیه می باشد.

برخی از افراد پس از گذشت مدت کوتاهی از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی می باشند  و شروع به ایراد گیری از فرم و ظاهر بینی خود می نمایند و می خواهند که برای برطرف کردن این مشکلات هرچه سریعتر اقدام به جراحی ترمیمی بینی خود بگیرند . این افراد از عدم قرینگی سوراخ های بینی،  سایز بینی و بزرگ بودن سوراخ های بینی خود در اکثر موارد بعد از جراحی زیبایی بینی ناراضی و گلایه مند هستند این افراد تصور می کنند که بلافاصله بعد از جراحی بینی خود می توانند اقدام به جراحی ترمیمی بینی بگیرند در صورتی که این یک باور اشتباه است بلکه این بیماران باید بدانند جراحی ترمیم بینی بعد از گذشت یک مدت خاص صورت می گیرد و باید حداقل یک سال صبر نمایند . افرادی که از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی هستند باید کمی صبر و حوصله داشته باشند تا بطور کامل تورم بینی برطرف شود زیرا می تواند یکی از علت های نارضایتی افراد از نتیجه جراحی بینی تورم بینی باشد که با گذشت زمان این تورمات برطرف می شود و فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود.

برخی از افراد برای انجام جراحی ترمیم بینی بسیار عجله می کنند و بعد از گذشت 3 تا 4 هفته بعد از جراحی بینی می خواهند که برای رفع مشکلات ظاهری بینی شان جراحی ترمیم بینی را انجام دهند که در این صورت جراحی ترمیمی بینی به صلاحشان نمی باشد.

به هیچ عنوان انجام جراحی ترمیم بینی در کمتر از یک سال پس از جراحی اولیه بینی کار درستی نمی باشد و می تواند عوارضی را به همراه آورد. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد توضیحات لازم را در رابطه با جراحی ترمیمی بینی و شرایط قبل و بعد از انجام این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند . در صورتی که خواستار انجام این جراحی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

مواردی که در رابطه با جراحی ترمیمی بینی باید بدانید:

به هیچ عنوان نباید اصرار داشته باشید که جراحی ترمیم بینی شما قبل از گذشت یک سال از جراحی بینی اولیه صورت گیرد زیرا انجام این کار به ضرر شما می باشد و می تواند عوارضی را به همراه آورد . اما ممکن است در برخی از موارد بعد از گذشت 6 تا 7 ماه از جراحی بینی اولیه با تایید و صالحدید پزشک جراحی ترمیم بینی صورت گیرد.

باید انتظارات معقولی از نتیجه جراحی ترمیمی بینی خود داشته باشید.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 22 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر