دکتر ناصری صدر / جراحی بینی استخوانی / جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

بینی های استخوانی پوست نازک و استخوان مستحکمی دارند در اکثر موارد نتیجه این نوع از بینی ها بسیار موفقیت آمیز است. ویژگی های بینی در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر می گذارد بعنوان مثال بینی که دارای پوست ضخیمی باشد به هیچ عنوان نمی توان بعد از جراحی بینی انتظار یک بینی عروسکی و فانتزی را داشت به همین علت نتیجه جراحی بینی برای هر فردی می تواند متفاوت باشد و فردی که خواستار جراحی زیبایی بینی خود است باید انتظار ممعقولی از نتیجه جراحی بینی خود داشته باشد. در جراحی زیبایی بینی عواملی مانند پوست بینی ، مقدار غضروف و استحکام استخوان دخیل هستند و در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار می باشند. ظرافت کاری و تغییرات اعمال شده در جراحی بینی استخوانی به خوبی مشاهده می شود زیرا این نوع از بینی ها داری پوست نازکی می باشند.

نمونه جراحی بینی استخوانی

نمونه جراحی بینی استخوانی دکتر مسعود ناصری صدر

نقش پوست در نتیجه جراحی بینی استخوانی

بینی به طور کل از ساختمان استخوان، غضرف و پوست تشکیل شده است. اگر پوست بینی بیش از اندازه کلفت و ضخیم باشد به آن بینی گوشتی گفته می شود و در صورتی که پوست بینی نازک باشد به آن، بینی استخوانی گفته می شود. در جراحی زیبایی بینی پوست بینی مهمترین نقش را ایفا می کند و کلفتی و نازکی پوست بینی در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر می گذارد. و در اکثر موارد افرادی که پوست بینی نازکی دارند نسبت به افرادی که پوست بینی ضخیم و کلفتی دارند نتیجه بهتری را از جراحی بینی دریافت می کنند. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد در زمینه جراحی بینی استخوانی دارای تجربه بسیار بالایی هستند و بالاترین میزان رضایت را در جراحی بینی استخوانی دریافت نموده اند.

 نتیجه جراحی بینی استخوانی

در نتیجه جراحی بینی استخوانی انتخاب جراح بسیار تاثیر گذار است و یک جراح بینی باتجربه و مهارت بالا می تواند از یک بینی استخوانی پس از جراحی بینی یک بینی با فرم زیبا ایجاد نماید. افرادی که بینی های استخوانی دارند نتیجه جراحی بینی آن ها می تواند یک بینی فانتزی و عروسکی شود. در اکثر موارد افرادی که بینی های استخوانی دارند از نتیجه جراحی بینی خود رضایت کافی را کسب نموده اند.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

(Visited 34 times, 1 visits today)
برچسب ها:

آخرین دیدگاه ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با دکتر ناصری صدر