شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
نقش پوست در جراحی بینی
۰۷ تیر

نقش پوست در جراحی بینی

نقش پوست در جراحی بینی

یکی از عواملی که در جراحی بینی تاثیر گذار است جنس پوست بینی است. بعد از جراحی بینی ممکن است بعد از گذشت مدت طولانی تورم بینی برطرف نشود و فرد از نتیجه جراحی بینی خود ناراضی باشد که این تورم بیشتر در پوست های ضخیم و کلفت مشاهده می شود.

خصوصیات پوست نازک در جراحی بینی

تورم بعد از جراحی در بینی هایی که پوست نازکی دارند بسیار کمتر مشاهده می شود و سریع بهبود می یابد اما در صورتی که پوست بینی نازک باشد عیب های جزئی استخوان زیر پوست بینی را به خوبی نمایش می دهد. در اکثر موارد بینی های استخوانی دارای پوست نازکی هستند و ظریف کاری های جراحی را به خوبی نشان می دهند به همین علت است که افرادی که بینی استخوانی دارند از نتیجه جراحی بینی خود در اکثر موارد راضی هستند.

خصوصیات پوست کلفت در جراحی بینی

یکی از عواملی که جراحی بینی را با مشکل روبرو می کند پوست کلفت و ضخیم است افرادی که پوست بینی کلفتی دارند نسبت به افرادی که پوست بینی آن ها ضخامت بالایی ندارد جراحی بینی دشوار تری دارند. از مزیت های پوست کلفت می توان به این مورد اشاره کرد که مشکلات احتمالی پیش آمده در استخوان بینی بعد از جراحی بینی، بدلیل ضخامت بالای پوست بینی کمتر نمایان می شود. برخی از جراحان بینی از جراحی بینی هایی که دارای پوست بسیار ضخیم و کلفت هستند اجتناب می کنند . افرادی که پوست بینی آن ها بسیارکلفت است باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند. پوست بینی کلفت باعث می شود که جزئیات کار شده بروی استخوان و غضروف بینی در حین جراحی به خوبی نشان داده نشود به همین علت اکثر افرادی که پوست بینی آن ها کلفت است این سوال را بعد از جراحی بینی مطرح می کنند که چرا بینی من هیچ تغییری نکرده است.

در جراحی بینی نمی توان بروی پوست بینی تغییرات ایجاد کرد و پوست بینی را نازک کرد زیرا می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه آورد.

بینی های گوشتی در اکثر موارد داری پوست کلفت و ضخیم هستند به همین علت است که جراحی این نوع ازبینی ها کمی دشوارتر می باشد. انتخاب جراح با تجربه در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیر گذار است. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد در جراحی بینی هایی که دارای پوست کلفت و ضخیم هستند مهارت بسیار بالایی دارند. از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

دوازده − 2 =

Call Now Button