لیفت صورت با نخ

لیفت صورت

لیفت صورت با نخ

بسیاری از زنان از پیدایش آثار پیری بروی صورت و کشیدگی و آویزانی پوست صورتشان بسیار ناراحت و غمگین هستند . روش های بسیار جدیدی برای رفع این آثار پیری مطرح شده است که لیفت با نخ یکی از تکنیک های درمانی موثر است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد بسیاری برای رفع آویزانی و شلی پوست صورتشان خواستار استفاده از این روش می باشند . لیفت صورت با نخ یک روش غیر تهاجمی و ایمن می باشد که پس از انجام این کار چهره فرد بسیار زیبا و جوان می شود به گونه ای که بیمار به اندازه 10 الی 15 سال جوان تر بنظر می رسد و اعتماد بنفس از دست رفته خود را باز می یابد. از مزیت های لیفت صورت با نخ عدم بی هوشی می باشد زیرا با کمک داروهای بی حسی امکان انجام عمل وجود دارد .

لیفت صورت

لیفت صورت

نخ های مود استفاده در لیفت صورت با نخ

دکتر ناصری صدر برای لیفت صورت با نخ از کاگ یا نخ های خاردار استفاده می کنند و با استفاده از این نخ ها  ظاهر زیبایی را در صورت ایجاد می نمایند . به منظور رفع خطوط زیر پوستی و روشن سازی پوست از نخ هایی استفاده می شود که از نوع PDO می باشد.

چه نکاتی را بعد از لیفت صورت با نخ باید رعایت کرد؟

کبودی و تورم ایجاد شده بعد از لیفت صورت طبیعی می باشد که میزان این تورم و کبودی در افراد مختلف متفاوت است. استفاده از کمپرس سرد بعد از لیفتینگ صورت برای رفع کبودی به مدت 48 ساعت توصیه می شود. می توانید برای رفع کبودی و تورم در هنگام استراحت از چندین بالش استفاده نمایید تا سرتان بالاتر از سطح بدنتان قرار گیرد.

توصیه می شود بعد از لیفت صورت از حرکات و خنده های شدید صورت خودداری شود .

از وارد کردن هرگونه فشار مستقیم به صورت باید خودداری شود مالش شدید صورت به هیچ عنوان بعد از لیفتینگ نباید انجام شود .

ممکن است در روز های اولیه پس از لیفتینگ احساس کشش در ناحیه پوست صورت داشته باشید که این حالت به مرور زمان از بین می رود.

داروهای تجویز شده را باید بطور مرتب استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بعد از لیفت صورت با نخ دریافت نمایید برای مشاهده نتایج نهایی باید کمی صبور باشید . در صورتی که با مشکل افتادگی و آویزانی پوست صورت خود مواجه هستید و خواستار لیفت صورت با نخ می باشید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر ناصری صدر دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

ارسال شده درجولای 29, 2017 درمقالات

به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top