شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی
17 ژوئن

سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی

سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی

سوالات متداول در جراحی ترمیمی بینی از دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد پرسیده می شود که در این مقاله به این سوالات پاسخ داده می شود.

چه زمانی برای جراحی ترمیمی بینی مناسب است؟

بهتر است در صورتی که نیازبه ترمیم بینی خود پس از جراحی بینی دارید حداقل یک سال صبر کنید زیرا در این مدت روند ترمیم پس از جراحی بینی به یک ثبات نسبی می رسد. در افرادی که نتایج دلخواه خود را از جراحی بینی خود دریافت نکرده اند و پس از جراحی بینی آن ها دارای مشکلات ظاهری است  ممکن است این دوره انتظار بسیار طولانی باشد و بعد از گذشت مدت اندکی از جراحی بینی خود خواستار ترمیم آن باشند این افراد باید از این اقدام عجولانه پرهیز کنند زیرا به مرور زمان با فروکش کردن تورمات ناشی از جراحی ممکن است برخی از اشکالات دیگری بروز نمایند. در صورتی که پره های بینی در جراحی بینی اولیه توسط جراح جمع نشده باشد و نیاز به جمع کردن آن باشد می توان جراحی ترمیمی بینی بعد از گذشت ۶ ماه از جراحی بینی اولیه انجام داد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای جراحی ترمیمی بینی هستند؟

افرادی که از نتیجه جراحی بینی اولیه خود ناراضی می باشند و از سلامت جسمانی کاملی برخوردار هستند. توصیه می شود قبل از جراحی ترمیم بینی از استعمال دخانیات پرهیز شود زیرا بر روند ترمیم اثر منفی می گذارد. افرادی که خواستار جراحی ترمیم بینی خود هستند باید از نتیجه جراحی توقع منطقی داشته باشند زیرا انجام این جراحی نسبت به جراحی های دیگر کمی دشوار تر است.

چه اقداماتی قبل از جراحی ترمیمی بینی لازم است صورت گیرد؟

  • قبل از انجام جراحی ترمیمی بینی گرفتن عکس لازم است.
  • در صورتی که جراحی بینی اولیه باعث ایجاد مشکلات تنفسی شده باشد ممکن است جراح بینی تقاظای سی تی اسکن از بینی و سینوس ها و یا آندوسکوپی بینی را داشته باشد.
  • در صورتی که برای ترمیم بینی خود به جراحی غیر از جراح اول خود مراجعه کردید تمام اطلاعات لازم را در اختیار جراح خود قرار دهید زیرا هر چه جراح دوم اطلاعات بیشتری از جراحی بینی اولیه شما داشته باشد می تواند در رابطه با ترمیم بینی شما تصمیم بهتری بگیرد.

آیا برای جراحی ترمیم بینی نیاز به بی هوشی عمومی است؟

در صورتی که جراحی ترمیم بینی به منظور رفع موارد خفیف و اقدامات کوتاه صورت گیرد نیاز به بی هوشی عمومی نیست و بی حسی موضعی کافی است اما در صورتی که در جراحی ترمیمی بینی تغییرات گسترده ای باید صورت گیرد مانند تقویت غضروف باید با بی هوشی عمومی این جراحی انجام شود.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

7 − 1 =

Call Now Button