شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
روش های نوین تصحیح شکل بینی
07 آگوست

روش های نوین تصحیح شکل بینی

روش های نوین تصحیح شکل بینی

آیا می دانید امروزه روش های نوین تصحیح شکل بینی ، گسترش زیادی یافته و میتوان بدون جراحی هم برخی از نواقص  بینی را رفع کرد؟

در این مقاله به تصحیح شکل بینی با روش های نوین می پردازیم.

تصحیح طبی شکل بینی

درمان سنتی بدشکلی های بینی، جراحی است. اما با ظهور پر کننده ها و سم بوتولینوم، روش غیر تهاجمی جایگزین شده است، که مناسب بیماران با نقص مختصر، در زمانی  که می توان از مداخله جراحی زیبایی بینی اجتناب کرد، است.

امروزه روش های نوین تصحیح شکل بینی ، رواج زیادی یافته است و بسیاری از افراد به دنبال رفع نواقص بینی خود با این روش ها می باشند. شما عزیزان می توانید، به منظور  دریافت مشاوره و راهنمایی از جراح بینی در مشهد ، به دکتر ناصری صدر مراجعه نمایید. راه های ارتباطی با دکتر ناصری صدر 

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

تصحیح طبی شکل بینی (غیر جراحی ) متکی بر کنترل فعالیت عضلات با استفاده از سم بوتولونیوم و صاف کردن نقص ها با پرکننده ها است. این کار می تواند یک بزرگ شدگی بینی و بینی پیر را بازسازی کند و یک اصلاح موقت را قبل از جراحی پیوند غضروفی با یک ساختار چربی، مهیا کند.

تصحیح طبی شکل بینی دقیق است اما نیازمند جا به جا کردن چهره، به جهت ایجاد نتایج پایانی خوب، است (سایرقسمت های مرتبط با بینی نیز باید بر اساس معیار های زیبایی اصلاح شود). بررسی بینی در صورت که در ارتباط با چهره، لب ها ، چانه و گردن است؛ ضروری می باشد. در هرگونه مداخله باید تناسب ها را رعایت کرد. هرگونه اصلاح بینی بدون یک ارزیابی کلی صورت توصیه نمی شود.

پرکننده ها

جراحان زیبایی بینی متعددی برای سال ها از پرکننده ها در بینی استفاده کرده اند و مشاهده کرده اند که این عامل تزریقی قادر است ، نامنظمی ها و ناقرینگی های بینی را به جهت تصحیح زیبایی بینی ، صاف کند و از بین ببرد. اخیرا با مهیا بودن مواد متنوع پرکننده، سبب رایج تر شدن آن ها در این دهه شده است. در حالی که شاخص های استفاده ی اولیه برای پرکننده ها، پیری چهره و اصلاح چروک می باشد؛ پزشکان همچنان در جست و جوی کاربردهای پرکننده های جدید جهت، تزریق بینی هستند.

 توانایی صاف کردن (اصلاح کردن) نامنظمی ها و ناقرینگی های بینی با مواد قابل تزریق، هنوز درخواست کننده ی زیادی دارد، زیرا نقایص بعد از تصحیح زیبایی بینی با استفاده از جراحی، شایع است.

مواد پرکننده

انواع مختلفی از مواد پرکننده وجود دارد که، در این جا نیاز به توضیح اختصاصی هرکدام از این عوامل نیست و تنها به ذکر نام آن ها و نکات مرتبط با آن ها بسنده می شود.

Human-Based collagen ( کم ترین واکنش حساسیتی، کم ترین طول عمر، به ندرت بیش از سه ماه باقی می ماند) ، مشتقات اسید هیالورونیک ( طول عمر بالا، بیش تر از ۶-۴ ماه)، ژل های کلسیمم هیدروکسیل آپاتایت ( بیش ترین طول عمر) و سیلیکون (همچنان بر روی استفاده از آن برای بینی و صورت ، بحث است) و…

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

تزریق چربی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

درباره نویسنده

پاسخ

4 × 3 =

Call Now Button