شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
جراحی زیبایی گوش در مشهد
۱۷ تیر

جراحی زیبایی گوش در مشهد

جراحی زیبایی گوش در مشهد

آیا از ناهنجاری های ظاهری گوش رنج می برید؟

آیا به دنبال یافتن بهترین جراح زیبایی گوش هستید؟

جای نگرانی وجود ندارد در این مقاله در ناهنجاری های گوش و مشخصات بهترین جراح برای شما مطالبی را ارائه خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

علل ایجاد ناهنجاری های گوش چیست؟

ژنتیک و تروما می تواند باعث ایجاد تغییرات ظاهری در گوش شوند. دکتر ناصری صدر، به عنوان جراح پلاستیک صورت در مشهد، می تواند طیف وسیعی از تغییرات را طی جراحی زیبایی گوش ایجاد کنند.

شما سال ها از داشتن گوش هایی که ظاهری طبیعی نیستند رنج برده اید. ظاهر نامتناسب آن به شدت بر عزت نفس و اعتماد به نفس شما تاثیر گذاشته است به طوری که شما به طور مداوم خجالت کشیده و نسبت به ظاهر خود به شدت حساس شده اید.

جراحی-زیبایی-گوش

جراحی-زیبایی-گوش

ناهنجاری های گوش

در حالی که ناهنجاری گوش شما ممکن است یک نگرانی جدی مرتبط با سلامت شما نباشد، اما می تواند به گوش شما شکل غیر طبیعی که شما دوست ندارید، بدهد. در حال حاضر تعدادی ناهنجاری گوش وجود دارد.

میکروتیا

میکروتیا یکی از انواع بدشکلی های گوش خارجی می باشد که به چهار درجه تقسیم می شود:

  • حالتی که گوش کمی از حالت طبیعی کوچکتر است ولی بیشتر قسمت های گوش وجود دارند.
  • حالتی که مجرای گوش نرمال، کوچک یا کاملا بسته است و بخش های از گوش خارجی هم وجود نداشته باشند.
  • در حالت سوم گوش خارجی و مجرای گوش وجود ندارد و گوش خارجی مانند یک زائده شبیه بادام زمینی به نظر می آید.
  • در این حالت تمام قسمت های گوش خارجی و کانال گوش وجود ندارند که آنوتیا نامیده می شود.
دکتر مسعود ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد در انجام جراحی بینی در مشهد و جراحی زیبایی گوش دارای تبحر بالایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

تغییر شکل گوش برای درمان ناهنجاری های گوش 

ناهنجاری های مادرزادی گوش می تواند با جراحی تغییر شکل گوش اصلاح شود. به دست آمدن نتیجه رضایت بخش به مشاوره و ارزیابی جامع نیازمند می باشد. جراح پلاستیک ابتدا وضعیت گوش کاندید جراحی زیبایی گوش را بررسی می کند و در مورد تاریخچه پزشکی شما سوالاتی خواهد پرسید تا مشخص شود که شما به کدام نوع از ناهنجاری گوش دچار شده اید. سپس درباره روند جراحی زیبایی گوش با شما صحبت خواهد کرد.

کدام جراح برای عمل اتوپلاستی مناسب است؟

هدف اصلی از جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی تغییر شکل گوش و اصلاح ظاهر آن می باشد به طوری که پس از جراحی، گوش ها کاملا طبیعی و بدون زخم باشند. بنابراین نیاز است جراح در زمینه جراحی زیبایی گوش دارای مهارت بالایی باشد و عمل های زیادی را با موفقیت انجام داده باشد. همچنین جراح پلاستیک باید نسبت به هر دو ساختار گوش و همچنین نحوه برطرف کردن هر گونه مسائل مربوط به آنها دانش و درک کامل داشته باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی برخی از انواع ناهنجاری گوش و درمان آن پرداختیم. لازم به ذکر است یافتن بهترین جراح برای عمل اتوپلاستی دارای اهمیت بالایی می باشد. دکتر سید مسعود ناصری صدر در زمینه جراحی زیبایی گوش در مشهد دارای تبحر بالایی هستند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

پاسخ

1 × 2 =

Call Now Button