شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن
۰۳ تیر

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

جراحی بینی گوشتی و نتیجه آن

بسیاری از افرادی که بینی گوشتی دارند برای ایجاد کردن یک فرم زیبا و کوچک کردن بینی گوشتی خود خواستار جراحی زیبایی بینی خود می باشند. معمولا افرادی که پوست چربی دارند دارای بینی های گوشتی هستند که این بینی ها غضروف کم و ضخامت بالای پوستی دارند. بینی های گوشتی بدلیل داشتن ظاهر پهن و بزرگ تاثیر منفی بر چهره فرد می گذارد با جراحی زیبایی بینی می توان به خوبی فرم بینی های گوشتی را اصلاح نمود و ظاهر زیبایی را در چهره ایجاد کرد. جراحی بینی گوشتی نیازمند دقت بالای جراح بینی دارد، دکتر ناصرص صدر جراح بینی در مشهد در جراحی بینی گوشتی تجربه و مهارت بسیار بالایی دارند و بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت نموده اند.

نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر مسعود ناصری صدر

در جراحی بینی گوشتی باید غضروف های اضافی برداشته شود تا بینی کوچک شود و فرم زیبایی در بینی ایجاد شود می توان در حین جراحی با تراشیدن غضروف به بینی فرم داد. یکی از ویژگی های بینی گوشتی غضروف ضعیف این نوع ازبینی ها است به همین علت در برخی موارد در جراحی بینی گوشتی باید تقویت غضروف صورت گیرد.

تقویت غضروف باید به گونه ای صورت گیرد که بتواند استحکام کافی برای نگهداری بینی را داشته باشد و بعد از جراحی بینی، بینی دچار افتادگی نشود.

با انجام این جراحی تقارن بینی با سایر اجزای صورت به خوبی برقرار می شود.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

نتایج مطلوبی از جراحی بینی گوشتی در صورتی که جراح بینی دارای مهارت بالایی باشد دریافت می شود. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد در جراحی بینی گوشتی از تکنینک های خاصی استفاده می کنند و با استفاده از این تکنیک ها، مهارت و دقت بالا فرم زیبایی را در بینی ایجاد می نمایند به گونه ای که فرد پس از جراحی رضایت کافی را از نتیجه جراحی دریافت می نماید.

افرادی که بینی های گوشتی دارند این نگرانی را دارند که نوک بینی های آن ها پس از جراحی دچار افتادگی می شود. دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد در زمان مشاوره قبل از انجام جراحی بینی با دادن توضیحات لازم این نگرانی را کاهش می دهند. در صورتی که تقویت غضرف به خوبی صورت گیرد به هیچ عنوان نوک بینی حالت افتاده پیدا نمی کند.

مدت زمان جا افتادن بینی پس از جراحی بینی در بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی بیشتر است به همین علت افرادی که بینی های گوشتی دارند برای دریافت نتایج نهایی باید کمی صبور باشند.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

9 + 12 =

Call Now Button