تفاوت جراحی بینی فانتزی و عروسکی

جراحی بینی

تفاوت جراحی بینی فانتزی و عروسکی

معمولا افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی هستند می خواهند که بعد از جراحی نتیجه جراحی بینی آن ها طبیعی یا فانتزی شود، باید به این نکته توجه داشت که در برخی از بینی ها نمی توان بعد از جراحی فرم فانتزی در بینی ایجاد کرد . نوع و فرم بینی قبل از جراحی در نتیجه بعد از جراحی بسیار می تواند تاثیر گذار باشد بعنوان مثال در افرادی که بینی هایی با ظاهر پهن و پوست ضخیم دارند انتظار فرم فانتزی بعد از جراحی در بینی کمی غیر منطقی می باشد . جراح بینی قبل از جراحی تشخیص می دهد که چه فرمی برای شما با توجه به پوست بینی مناسب می باشد. بینی های فانتزی و طبیعی نسبت به یکدیگر تفاوت هایی بسیاری دارند که در این مقاله  به بیان توضیحاتی در رابطه با جراحی بینی فانتزی و طبیعی پرداخته می شود تا با تفاوت های این دو بینی آشنا شوید .

جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی

در اکثر موارد مردان خواهان انجام جراحی طبیعی بینی هستند، در این نوع جراحی، جراح بینی با پوشاندن معایب فرم زیبایی را در بینی ایجاد می کند . در بینی های طبیعی قوس زیاد در بینی داده نمی شود و بینی به گونه ای جراحی می شود که تناسب کافی را با سایر اجزای دیگر صورت داشته باشد .

جراحی بینی فانتزی

بانوان به نسبت مردان بیشتر متقاضی انجام این جراحی هستند ، در این جراحی سوراخ های بینی کوچک می شود و نوک بینی به سمت بالا کشیده می شود . در بینی های فانتزی نسبت به بینی های طبیعی قوس بیشتری در بینی داده می شود . در جراحی بینی های فانتزی باید جراح بیشتر دقت کند تا بینی از نظر عملکردی دچار آسیب نشود بعنوان مثال سوراخ های بینی نباید به هیچ عنوان بسیار کوچک شود زیرا در این حالت بیمار بعد از جراحی با اختلالاتی در تنفس مواجه می شود .

نتیجه گیری

زاویه ای که نوک بینی با لب بالا می گیرد مهمترین تفاوتی است که بین جراحی بینی طبیعی و فانتزی وجود دارد . در جراحی بینی فانتزی نوک بینی سربالا می شود و معمولا زاویه بین لب حدود 105 درجه می باشد ، اما در جراحی طبیعی بینی نوک بینی طبیعی می باشد و بسیار به سمت بالا کشیده نمی شود و زاویه بین نوک بینی و لب بالا حدود 90 درجه است .

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

ارسال شده درنوامبر 4, 2017 درعمل های زیبایی, مقالات

به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top