شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
تفاوت جراحی بینی در افراد مختلف
24 جولای

تفاوت جراحی بینی در افراد مختلف

تفاوت جراحی بینی در افراد مختلف

جراحی بینی آقایان

آقایانی که خواستار جراحی بینی هستند در اکثر موارد از جراح بینی خود تقاضا می کنند که نتیجه جراحی بینی شان یک بینی طبیعی باشد . جراحی بینی آقایان نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد زیرا در اکثر موارد بینی های آن ها پوست کلفت و ضخیم دارد که موجب می شود جراحی بینی کمی با مشکل روبرو شود.

برای چهره آقایان یک بینی بسیار کوچک و فانتزی مناسب نمی باشد به همین علت جراح بینی در طی جراحی زیبایی بینی باید دقت نماید که بینی را بسیار نازک و نوک بینی را سربالا نکند.

برای انجام جراحی بینی خود باید در انتخاب جراح بینی توجه نمایید و خواسته خود را از نتیجه جراحی بینی در زمان مشاوره قبل از جراحی با جراح بینی خود در میان بگذارید .

جراحی بینی خانم ها

در زیبایی صورت بینی نقش بسیار مهمی دارد و افراد زیادی از متناسب نبودن ظاهر بینی هایشان با سایر اجزای صورتشان ناراضی می باشند و خواستار جراحی زیبایی بینی خود هستند . طبق تحقیقات انجام شده خانم ها نسبت به آقایان بیشتر خواستار انجام این جراحی هستند . خانم های بسیاری از ظاهر پهن و بزرگ بینی، کجی بینی و قوز روی بینی رنج می برند و این امر موجب کاهش اعتماد بنفس و زیبایی چهره آن ها شده است که با جراحی زیبایی بینی می توان این مشکل را برطرف کرد.

برخی از خانم ها با انحراف بینی و اختلال تنفسی در بینی مواجه هستند که می توان همزمان با جراحی زیبایی بینی انحراف بینی را اصلاح کرد و با باز کردن مجرای تنفسی مشکلات تنفسی را برطرف نمود.

در جراحی زیبایی بینی بنا بر سلیقه بیمار و با توجه به نوع بینی جراح بینی اقدام به زیبایی بینی می کند . بینی بدلیل اینکه عضوه برجسته صورت است با جراحی زیبایی بینی و ایجاد تغییراتی در ساختار آن می توان موجب زیبایی چهره شد .در صورتی که این عضو بسیار بزرگ و یا پهن باشد در صورت تاثیر منفی می گذارد و زیبایی چهره را از بین می برد. در صورتی که از ظاهر بینی خود ناراضی می باشد و این عضو از صورت شما تناسب کافی با سایر اجزای دیگر صورت ندارد می توانید اقدام به جراحی زیبایی بینی نمایید از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید راهنمایی و مشاوره های لازم را از دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

هجده + 4 =

Call Now Button