شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
تزریق ژل لب
۰۴ تیر

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

یکی از روش های بزرگ کردن و حجیم کردن لب ها تزریق ژل است که امروزه استفاده از این روش طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

مراحل تزریق ژل لب

در ابتدا بعد از تمیز کردن ناحیه مورد نظر برای بی حس کردن از بی حسی موضعی استفاده می شود و بعد از آن دکتر ناصری صدر مقدار مناسبی از ژل را در ناحیه مورد نظر به منظور حجیم سازی لب ها تزریق می نمایند. تزریق ژل لب باید در دوز مناسب و در ناحیه مناسبی صورت گیرد تا بهترین نتیجه بعد از این تزریق دریافت شود.

نکاتی در رابطه با تزریق ژل

در کوتاه ترین زمان ممکن می توان با تزریق ژل، لب ها را برجسته کرد و فرم زیبایی را در آن ها ایجاد کرد. ماندگاری تزریق ژل لب در هر فردی متفاوت است اما بطور میانگین پس از ۴ تا ۶ماه اثر این ماده از بین می رود زیرا ژل تزریق شده توسط بدن تجزیه و جذب می شود و درصورت نیازبه تزریق باید دو مرتبه بعد از گذشت این مدت صورت گیرد.

عوارض تزریق ژل

عوارض احتمالی بعد از تزریق ژل لب بسیار اندک می باشد اما واکنش بدن هر بیمار بعد از تزریق ژل به نوع ژل انتخابی بسیار بستگی دارد برای انجام تزریق ژل لب حتما به یک پزشک مراجعه نمایید و از انجام دادن این تزریق در مراکز نامعتبر اجتناب نمایید. دکتر ناصری صدر در تزریق ژل لب مهارت بسیار بالایی دارند می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را دریافت نمایید. بعد از تزریق ژل ممکن است قرمزی ، درد ، تورم  و کبودی بروز نماید که این علائم به مرور زمان و با مراقبت های لازم از بین می روند. احتمال جابه جایی ژل در لب ها وجود دارد به هیچ عنوان بعد از تزریق ژل لب محل تزریق را دستکاری نکنید.

مزایای تزریق ژل لب

بعد از تزریق ژل لب  لبخند شما زیباتر و نمایان تر می شود و ظاهر لب ها جوان تر و برجسته تر خواهد شد. تزریق ژل لب می تواند به  بالا تر بردن گوشه های دهان کمک کند. در افرادی که لب های بسیار نازکی دارند بعد از تزریق ژل لب، لب های آن ها ظاهری برجسته پیدا خواهد کرد.

ژل های تزریقی درلب در اکثر موارد موقتی هستند و در صورت بروز مشکلی می توان به راحتی آن ها را اصلاح کرد. دوره بهبودی بعد از تزریق ژل لب بسیار کوتاه است و در کمترین زمان ممکن افراد می توانند به فرم زیبایی در لب های خود دسترسی پیدا کنند.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

دوازده + 13 =

Call Now Button