شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
با تزریق فیلر جوان تر شوید!!!
06 فوریه

با تزریق فیلر جوان تر شوید!!!

تزریق فیلر در مشهد

تزریق فیلر راهکار موثری در از بین بردن چین و چروک های پوستی، حجم دهی به نقاط مختلف صورت و… می باشد. عوارض بالا رفتن سن و تاثیرات محیطی از جمله عواملی می باشد که هر فرد در زندگی خود با آن مواجه می شود.

داشتن چین و چروک های پوستی، زیر چشم گود رفته و… نمای نامطلوبی در ظاهر افراد ایجاد می کند و باعث می شود فرد حالت خسته، بی حال و غمگینی پیدا کند.

مطمئنا هیچ فردی از داشتن چهره ی پیر و بی حال احساس مطلوبی ندارد و به دنبال راهی برای جوان تر کردن چهره ی خود می گردد.  شما چه راهکارهایی برای جوانسازی پوست این افراد پیشنهاد می دهید؟

پر کردن خطوط عمیق چهره، حجم دهی به گونه ها، تزریق ژل لب و… روش هایی هستند که می توانند نشاط و شادابی چهره را دوچندان کنند و بر زیبایی آن بیافزایند.

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

 

فواید تزریق فیلر

تزریق چربی به منظور زاویه سازی صورت و یا حجم دهی گونه ها در دنیای امروزی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. تزریق فیلر به دلایل متفاوتی انجام می پذیرد که در زیر به دو مورد مهم آن اشاره می کنیم:

  • تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم

همانطور که در مقالات فوق بیان شد یکی از روش های موثر در از بین بردن سیاهی اطراف چشم، تزریق فیلر می باشد. گود شدن زیر چشم حالتی بیمار گونه به چهره ی شما می دهد. اما نگران نباشید با تزریق ژل می توان این فرورفتگی را جبران کرد.

دقت داشته باشید هرگونه تزریق در نقاط مختلف صورت نیازمند دقت و تجربه ی بالای پزشک می باشد. بنابراین لازم است از کیفیت مواد تزریقی و عملکرد پزشک خود اطمینان پیدا کنید تا از نتایج فوق العاده ی تزریق فیلر لذت ببرید.

  • تزریق فیلر برای خط خنده

برخی دارای خط خنده ی عمیق می باشند. پرکردن این خطوط با فیلرهای متفاوتی مانند ژل زیبایی خندیدن فرد را چندبرابر می کند.

عوارض تزریق فیلر

مطمئنا هر شخصی که تصمیم به انجام هرگونه اقدام زیبایی یا درمانی داشته باشد، مزایا و معایب آن را نیز مد نظر قرار می دهد.

اگر کیفیت و جنس مواد مورد استفاده برای تزریق مناسب نباشد، ممکن است شاهد عوارض نامطلوبی مثل عفونت باشیم. در غیر این صورت اگر پزشک تجربه و مهارت کافی برای تزریق فیلر را داشته باشد و از مواد مرغوب و با کیفیت استفاده کند، فرد متحمل هیچگونه عارضه ای نخواهد شد.

بهترین دکتر برای تزریق فیلر

معمولا اشخاصی که تمایل به زیبایی و کسب نتیجه ی رضایت بخش و موفقیت آمیز دارند، به دنبال بهترین دکتر برای تزریق فیلر می گردند. زیرا توانایی و مهارت پزشک عامل بسیار حائز اهمیتی در جلوگیری از عوارض نامطلوب و ایجاد نتیجه ی ایده آل از تزریق فیلر می باشد.

نتیجه گیری

داشتن صورت صاف و لب های حجیم پارامترهای موثری در افزایش زیبایی و گیرایی چهره می باشند.  با تزریق فیلر می توانید چین و چروک های پوستی را از بین ببرید و یا لب ها وگونه های خود را برآمده و زیبایی را به خود هدیه کنید.

درباره نویسنده

پاسخ

5 × 1 =

Call Now Button