شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
تزریق بوتاکس
12 جولای

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بعد از گذشت یک ساعت پس از تزریق بوتاکس عضلات به تدریج قدرت حرکت خود را از دست می دهند و بصورت موقت فلج می شوند و در نتیجه خطوط و چین و چروک پوست صورت از بین می رود و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود بطور معمولا بوتاکس ۳ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. تزریق بوتاکس به دقت و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد پزشک باید بداند که در چه عضلاتی بوتاکس باید تزریق شود تا بهترین نتیجه را برای فرد داشته باشد.

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

نمونه تزریق فیلر توسط دکتر مسعود ناصری صدر

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای تزریق بوتاکس نیستند؟

در برخی از افراد تزریق بوتاکس می تواند عوارضی را به همراه آورد و باعث بروز حساسیت و مشکلاتی شود که بهتر است در این افراد تزریق بوتاکس صورت نگیرد.

در دوران بارداری به هیچ عنوان تزریق بوتاکس نباید صورت گیرد و تزریق آن باید بعد از دوران بارداری وشیردهی صورت گیرد تا عوارضی را به همراه نیاورد.

تزریق بوتاکس در افرادی که بیماری های التهابی و عفونی فعال در ناحیه صورت و اطراف آن دارند به هیچ عنوان نباید صورت گیرد.

افرادی که مبتلا به بیماری های عصبی و روانی هستند به هیچ عنوان نباید تزریق بوتاکس را انجام دهند.

در افرادی که پوست ضخیمی دارند و چین و چروک های آن ها عمیق است تزریق بوتاکس بسیار موثر واقع نمی شود در این افراد برای از بین بردن خطوط و چین و چروک باید از سایر فیلر ها استفاده شود. دکتر ناصری صدر در ابتدا یک جلسه مشاوره قبل از تزریق بوتاکس تعیین می کنند و در این جلسه میزان عمق چین و چروک و خطوط و نوع پوست را بررسی می کنند و در صورتی که عمق خطوط و چین و چروک بسیار شدید و زیاد باشد برای از بین بردن این چروک تزریق چربی که یک فیلر طبیعی است را پیشنهاد می کنند.

اقدامات لازم بعد از تزریق بوتاکس

دکتر ناصری صدر بعد از تزریق بوتاکس توصیه هایی می کنند که باید تمامی این توصیه ها رعایت شود تا مطلوب ترین نتیجه بعد از این تزریق دریافت شود.

بعد از تزریق بوتاکس به مدت ۴ ساعت باید از دراز کشیدن خودداری نمایید و بنشینید بعد از گذشت این مدت می توانید استراحت نمایید بهتر است از چنیدین بالش در زمان استحراحت استفاده نمایید.

برخی از افراد بر این باورند که اگر ناحیه تزریق را ماساژ دهند نتیجه بهتری را دریافت می نمایند در صورتی که این یک باور اشتباه می باشد و نباید به هیچ عنوان ناحیه تزریق را ماساژ داد بلکه برای اثر بخشی بهتر باید بطور کاملا ارادی عضلاتی که بوتاکس در آن ها تزریق شده است را منقبض نمایید.

توصیه می شود به مدت چند ساعت از کمپرس یخ استفاده شود تا از تورمات ناشی از تزریق کاسته شود. دکتر ناصری بعد از تزریق بوتاکس شما را از خوردن برخی داروها مانند آسپرین منع می کنند. زیرا مصرف آسپرین بعد ازتزریق بوتاکس می تواند مشکلاتی را به همراه آورد.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

درباره نویسنده

پاسخ

دو × دو =

Call Now Button