شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
 بهترین جراح بینی در مشهد
۱۶ اسفند

 بهترین جراح بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد

امروزه جراحی بینی از مهمترین و پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است. در این بین انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام جراحی بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل افراد متقاضی جراحی بینی خواستار آن هستند تا با برخی از مهمترین ویژگی های بهترین جراح بینی  نیز آشنا شوند. تا با اطمینان خاطر جراح بینی خوب را انتخاب نمایند. از جمله سوالاتی که از دکتر ناصری صدر به عنوان جراح بینی در مشهد پرسیده می شود این می باشد که، بهترین جراح بینی چه ویژگی های دارد؟ و چه وظایفی را بر عهده دارد؟ چه انتظاری باید از جراح بینی داشت؟

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های بهترین جراح بینی بپردازیم.

 

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی

در گذشته جراحی بینی صرفا به منظور ایجاد زیبایی در بینی و تغییر ظاهر بینی نیز انجام می شد. امروزه جراحی بینی به منظور درمان برخی از بیماری ها مانند انحراف بینی و بهبود تنفس نیز انجام می شود. این عمل زیبایی دارای تکنیک ها متفاوتی است و معمولا نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت است.

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی با استفاده از تکنیک های متفاوتی انجام می گیرد که در حال حاضر دو روش اصلی آن جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته است که به توضیح درباره هر یک خواهیم پرداخت.

جراحی بینی به روش باز

در رینوپلاستی به روش باز ابتدا یک برش بر روی بینی ایجاد می شود و پوست از روی بینی برداشته می شود. در این حالت جراح بینی به ساختار و اسکلت داخلی بینی دسترسی کامل دارد و به این ترتیب می تواند با تغییر و اصلاح غضروف و استخوان ها ظاهر بینی را تغییر دهد. جراحی بینی به روش باز برای بینی با ناهنجاری های بسیار و ترمیم بینی کاربرد دارد.

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته برخلاف روش دیگر هیچ برشی بر روی سطح بینی ایجاد نمی شود. در این روش جراح از در سوراخ های بینی برش هلالی شکل ایجاد می کند. نکته حائز اهمیت این است که در این روش تغییرات به سادگی قابل انجام نیستند و جراح بینی دارای قدرت مانور کمتری است.

دکتر مسعود ناصری صدر جراح پلاستیک صورت در مشهد در انجام جراحی بینی در مشهد دارای تبحر بالایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

بهترین روش جراحی بینی برای شما کدام است؟

در حالت کلی نوع تکنیک به کار رفته در جراحی بینی به نوع بینی گوشتی یا استخوانی و تجربه جراح بستگی دارد. مطابق نظر جراحان بینی بهتراست بینی هایی که دارای ناهنجاری و شکستگی های بسیار هستند به روش باز تحت عمل جراحی قرار گیرند اما بینی هایی که دارای مشکلات کمتری هستند به روش رینوپلاستی بسته عمل شوند تا اسکار کمتری ایجاد شود و دوران نقاحت کوتاه تر باشد.

بهترین جراح بینی چه ویژگی هایی دارد؟ و چه وظایفی بر عهده دارد؟

به گفته دکتر ناصری صدر بهترین جراح بینی باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد تا بیمار با اطمینان خاطر نزد جراح، جراحی بینی انجام دهد. از جمله این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد. که عبارتند از:

  • داشتن صعه صدر در خصوص پاسخ گویی به تمامی سوالات مراجعه کننده در خصوص نحوه و مراحل انجام جراحی بینی
  • دقت کامل و گذاشتن وقت کافی برای معاینه بیمار قبل از انجام جراحی بینی
  • داشتن تبحر و تجربه کافی در خصوص انجام انواع جراحی بینی
  • داشتن نمونه کار در خصوص نوع جراحی بینی
  • داشتن بالاترین میزان رضایت از بیماران بعد از جراحی بینی
  • نسبت به علم روز دنیا با خبر بوده و در جراحی های بینی از آن ها استفاده نماید.
  • بررسی تماممی بیماری های در حوزه بینی و تنفس در فرد
  • درخواست سابقه بیماری های فعال و غیر فعال از بیمار و دارو های مصرفی
  • بررسی شرایط بیمار برای انجام جراحی بینی

چه انتظاری از بهترین جراح بینی باید داشت؟

جراح بینی باید  قبل از انجام جراحی با بیمار خود در خصوص انتظارات بیمار از جراح و دوران نقاحت پس از جراحی صحبت کند. در این جلسه مشاوره، میزان انتظار بیمار از جراحی با نوع بینی فرد طبق نظر جراح بینی و بیمار بررسی می شود. سپس با رسیدن به یک نتیجه کلی و مطلوب، جراح اقدام به جراحی بینی می نماید. به گفته دکتر ناصری صدر، انجام جراحی با این روش می تواند میزان رضایت بیمار را افزایش دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های بهترین جراح بینی پرداختیم تا شما عزیزان بتوانید با آگاهی کامل جراح بینی خود را انتخاب نمایید. دکتر مسعود ناصری صدر جراح بینی در مشهد دارای تبحر و مهارت بالایی در انجام جراحی بینی در مشهد هستند و تاکنون عمل های بسیار موفقی در رینوپلاستی داشته اند و توانسته اند رضایت بیماران خود را به دست آورند. عزیزان ساکن مشهد و سایر شهرها در صورتی که تمایل به انجام جراحی بینی توسط جراح بینی حاذقی دارند عمل خود را تحت نظر بهترین جراح بینی در مشهد انجام دهند.

درباره نویسنده

پاسخ

4 + 19 =