شماره های تماس (051) 38 52 58 30
ساعات کاری مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 21:00 - 17:00
آدرس مطب مشهد، خیابان ابن سینا، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان پزشکان آفتاب، طبقه4
بلفاروپلاستی
18 سپتامبر

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

آیا می دانید با بلفاروپلاستی می توانید افتادگی پلک خود را درمان کنید؟

آیا می دانید با بلفاروپلاستی می توانید چشمانی زیبا و جوانتر داشته باشید؟

در این مقاله نکاتی را درباره ی مزایای بلفاروپلاستی در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

با توجه به اهمیت بلفاروپلاستی ، شما عزیزان می توانید ، به منظور  دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم ، به دکتر ناصری صدر جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی در مشهد ، مراجعه کنید. راه های ارتباطی با دکتر ناصری صدر 

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : ۰۵۱۳۸۵۲۵۸۳۰

 

جراحی زیبایی پلک  یا بلفاروپلاستی ، امروزه با پیشرفت علم پزشکی تکنیک های زیبایی ترقی و گسترش یافته است. در این تکنیک زیبایی ، از طریق برداشتن چربی پشت پلک ، موقعیت پلک هارا اصلاح می کنند که این امر زیبایی چشم ها را دو چندان می کند. با انجام این جراحی زیبایی ، چهره ی فرد جوان تر و سرحال تر دیده می شود.

طول عمر این جراحی زیبایی ، متغیر می باشد و ممکن است تا چندین سال دوام داشته باشد.
چشم عضوی مهم در چهره محسوب می شود که تاثیر بسزایی در ارتباط ما با محیط پیرامون دارد و در روابط اجتماعی ما نقش مهمی را ایفا می کند. با افزایش سن ، پلک ها دچار تغییراتی می شوند، که برخی از این تغییرات ، ظاهر نامطلوبی برای چشم ها پدید می آورد.

بلفاروپلاستی توسط دکتر ناصری صدر

بلفاروپلاستی توسط دکتر ناصری صدر

از این تغییرات نامطلوب می توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:
۱- پیدایش چین و چروک در اطراف پلک ها
۲- شل شدن پوست اطراف چشم و افتادگی آن
۳- اجتماع چربی در پوست پلک ها
۴- شل شدن عضلات پلکی
۵- افتادگی ابرو
۶- در مواقعی که افتادگی و شل شدگی شدید باشد میدان دید کاهش پیدا می کند و فرد دچار اختلالات دیداری می شود. و …
با ایجاد این تغییرات ، چهره ی فرد نمای سالخورده و خسته به خود می گیرد که بدنبال این امر زیبایی چهره ی فرد کاهش می یابد. این افراد می توانند با انجام جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی ، عوارض را برطرف سازند و جوانی و طراوت را به چهره و صورت خود هدیه دهند.

انواع جراحی بلفاروپلاستی

این تکنیک زیبایی ممکن است به تنهایی صورت پذیرد و یا با تکنیک های مکمل دیگر بطور همزمان برای فرد انجام شود. روش های مکمل جراحی زیبایی پلک ، متنوع می باشند که از میان آن می توان به : تزریق بوتاکس ، کشیدن پوست صورت و… اشاره کرد.
چشم عضوی حساس و مهم می باشد به همین منظور انجام هرگونه جراحی و یا روش های زیباسازی آن ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همان قدر که می توان از روش های متفاوت ، زیبایی چشم هارا دو چندان کرد، به همان میزان ، اشتباه پزشک و یا جراحی های نامناسب می تواند ؛ عوارض غیرقابل جبرانی برای چشم ها و قدرت بینایی ایجاد کند، پس نیاز است هرگونه دستکاری پزشکی چشم، با دقت و مهارت بالا انجام شود تا فرد متحمل عوارض نامطلوبی نشود. بنابراین توصیه می شود در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را به خرج دهید.

درباره نویسنده

پاسخ

19 + 20 =

Call Now Button