آزمایشات قبل از جراحی بینی

آزمایشات-قبل-از-جراحی-بینی

آزمایشات قبل از جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی از جمله جراحی های زیبایی پر طرفدار به حساب می آید. برای انجام جراحی بینی مانند هر نوع از جراحی های دیگر نیاز به انجام یک سری اقدامات قبل از انجام جراحی بینی است. برای اطمینان از روند جراحی بینی، جراح از بیمار یک سری آزمایشات در خواست می کند. این آزمایشات برای بررسی وضعیت سلامت فرد متقاضی انجام می شود. آزمایشات مورد نیاز قبل از جراحی بینی به شرح زیر است.

آزمایشات-قبل-از-جراحی-بینی

  • آزمایش فیزیکی

فرد متقاضی جراحی بینی باید قبل از انجام جراحی، تست بدهد تا مشخص شود از نظر بدنی در سلامت کامل به سر می برد.

  • آزمایش خون

انجام آزمایش خون از مهمترین آزمایش های قبل از جراحی بینی است. در آزمایش خون عواملی چون تعداد پلاک های خون، عملکرد تیروئید و سطح الکترولیت خون مشخص می شود. انجام این آزمایش به منظور اطمینان خاطر جراح برای انجام جراحی بینی صورت می گیرد.

  • الکتروکاردیوگرام

در افرادی که سابقه بیماری های قلبی دارند، این تست به منظور بررسی عملکرد قلب و ریتم قلب انجام می شود. در صورتی که قلب دارای ریتمی نا منظم باشد، در وهله اول ریتم قلب ثابت و منظم شده و درمان می شود سپس اقدام به جراحی بینی می شود.

  • تست بارداری

جراحان به منظور احتیاط از خانم ها تست بارداری می خواهد. البته این تست شامل خانم هایی می شود که در سن بارداری هستند. خانم های باردار شرایط انجام جراحی بینی را ندارد.

  • تست فشار خون

انجام تست فشار خون، از جمله آزمایش های مهم قبل از جراحی بینی است. در صورتی که داروهای فشار خون  مصرف می کنید. حتما با جراح بینی خود قبل از انجام جراحی بینی، در این خصوص مشورت نمایید. ممکن است به دلیل عدم درمان و یا کنترل فشار خون جراحی بینی را نتوان انجام داد.

  • آزمایش شمارش تعداد سلول های خونی

این آزمایش به منظور شمارش گلبول ها و پلاکت های خون انجام می شود. در صورتی که فرد به کم خونی مبتلا باشد، اول باید کم خونی درمان شود سپس جراحی بینی انجام شود.

  • آزمایش قند خون

آزمایش قند خون برای تشخیص میزان قند خون و دیابت در افراد انجام می شود، جراحی بینی در افراد دیابتی نوع دوم ممکن است انجام نشود.

  • آزمایش ادرار

آزمایش ادرار به منظور بررسی عفونت های ادراری و کلیوی انجام می شود. زنان بیشتر از مردان به عفونت های ادراری مبتلا می شوند.

برخی از خدمات دکتر ناصری صدرجراح بینی در مشهد:

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی زیبایی گوش

تزریق بوتاکس

و…

راه های ارتباطی دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

کانال تلگرام دکتر ناصری صدر: drnasserisadr

اینستاگرام دکتر ناصری صدر : mnasserisadr

شماره  تماس : 05138525830

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ناصری صدر جراح بینی در مشهد

ارسال شده درفوریه 7, 2018 درجراحی زیبایی بینی, راهنمایی های قبل از عمل, مقالات

به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top